reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Do szpitala jadę gdzieś o 16 jak mój x pracy wróci nie wiem czy doczekam bo mały kopie mnie w szyjke i tak mnie boli ze nie mogę nawet wstać do wc. Leżę jak na szpilkach.
Ułożył się miednicowo i to powoduje ból w krocze a już myślałam że zostanie główka w dół.
Już trzeci raz idę do szpitala tam mnie już na pamięć znajdą.
 
reklama
Saramed myśle ze taki dokument od neurochirurga wystarczy jakby co! Ja miałam ustalony termin cesarki na tydzień przed TP wg OM, ale wody mi odeszły dwa dni wcześniej wiec nie dotrwałam, ale juz wtedy miałam skierowanie od mojej gin na cesarkę, myśle ze gdybym go nie miała to rodzilabym naturalnie!
Teraz tez nie mam, choć moja gin wolałaby żebym rodziła przez CC bo jestem juz po jednej a waga Małej ostatnio była około 4 kg! Mam skierowanie do szpitala do porodu na którym jest napisane ze juz miałam CC i ze duża masa płodu, ale ginka stwierdziła, ze to juz bedzie decyzja lekarzy w szpitalu po tym jak mi zrobią USG podczas przyjęcia! Ja chciałam bardzo rodzic SN (cesarkę bardzo złe wspominam) ale teraz sie boje, bo wiadomo USG zawsze moze sie pomylić a nie chciałabym broń Boże zeby podczas naturalnego porodu dużego dziecka pękła mi blizna po poprzedniej cesarce i i tak by mnie otwierali i tak! Nie chce sie męczyć podwójnie [emoji20]


Jestem w 38 tygodniu ciąży :)

yvonne221 uff trochę mi ulżyło ,że to wystarczy. już się coraz bardziej niecierpliwię, strasznie mi się dłużą te ostatnie dni...
Może faktycznie lepiej ,żebyś miała cc... 2 cesarka może nie będzie taka zła jak pierwsza, a poza tym urodzić dużą dzidzie też jest sztuka..
Moja znajoma rodziła syna mającego ponad 4 kg i męczyła się strasznie , w końcu musieli go wyciągnąć kleszczowo :/
 
Mi tez juz sie dłuży, tez juz bym chciała być po! Masz racje ze lepiej mieć ta druga cesarkę, żadne kleszcze czy tam proznociagi nie wchodzą w rachubę!!!
Boje sie tylko takiej sytuacji, ze jak trafie na IP i jakiś lekarz zrobi mi USG i mu wyjdzie waga np. 3,5 kg i każe mi rodzic SN, a dziecko tak naprawdę bedzie miało ponad 4 kg! Ja jakoś nie mam zaufania do szpitalnych sprzętów [emoji20] jeszcze gdybym widziała ze mogę liczyć na moja położna, bo ona zna moja sytuacje i sama mówi ze jakby co bedzie naciskała na CC, ale ona od 3.09-11.09 ma urlop [emoji23]
Dlatego ja sie nastawiam na poród dzisiaj w nocy [emoji12] mam nadzieje ze zadziała siła sugestii! Dzisiaj zaczynam 39 tydzień pierwsza córkę urodziłam ostatniego dnia 39 tygodnia, a podobno drugie dziecko wcześniej sie rodzi [emoji5]


Jestem w 39 tygodniu ciąży :)
 
Ziemniaczek ja chociaż leżałam w szpitalu na kroplowkach to i tak traciłam szyjke. Z 0,5 cm moEsz jeszcze długo polezec. Mi tu we farancji mówią, ze z przegroda nie ma szans tak długo utrzymać ciąży, a w Polace lekarzom dwa razy sie udało. I teraz problem bo mi nie dadzą sterydow bo ciąże były donoszenie. Nie wiem jak będzie teraz.
 
Dziewczyny czy wy też tak kiepsko się czujecie za 2 dni zacznę 31 tydz ciągle źle mi się oddycha jest mi duszno słabo ciśnienie niskie na dodatek w nocy czuje przez sen skurcze wszystko mnie boli... Ehh chciała bym aby czas szybciej leciał i mieć już wszystko za sobą
 
Asiek oddycha mi się fatalnie, szczególnie jak próbuję zasnąć. Ciągle mi duszno i bardzo bolą mnie już biodra jak leżę. Skurcze w nocy budzą mnie już od 16 tyg ciąży... dzisiaj miałam tylko tak jeden na godzinę więc w miarę pospalam między nimi...
 
Mi tez juz sie dłuży, tez juz bym chciała być po! Masz racje ze lepiej mieć ta druga cesarkę, żadne kleszcze czy tam proznociagi nie wchodzą w rachubę!!!
Boje sie tylko takiej sytuacji, ze jak trafie na IP i jakiś lekarz zrobi mi USG i mu wyjdzie waga np. 3,5 kg i każe mi rodzic SN, a dziecko tak naprawdę bedzie miało ponad 4 kg! Ja jakoś nie mam zaufania do szpitalnych sprzętów [emoji20] jeszcze gdybym widziała ze mogę liczyć na moja położna, bo ona zna moja sytuacje i sama mówi ze jakby co bedzie naciskała na CC, ale ona od 3.09-11.09 ma urlop [emoji23]
Dlatego ja sie nastawiam na poród dzisiaj w nocy [emoji12] mam nadzieje ze zadziała siła sugestii! Dzisiaj zaczynam 39 tydzień pierwsza córkę urodziłam ostatniego dnia 39 tygodnia, a podobno drugie dziecko wcześniej sie rodzi [emoji5]


Jestem w 39 tygodniu ciąży :)

Oj powiem Ci ,że kleszcze , czy pęknięcie brzmią strasznie brrr. Z tego co wiem , słyszałam i czytałam to jak miałaś już cc to raczej drugą też Ci zrobią, więc nie masz się o co martwić :) A czujesz , że to może być dziś? :) Masz już jakieś symptomy nadchodzącego porodu? Mi od wczoraj zaczął odchodzić czop, mam pobolewanie podbrzusza i krocza. Mam też symptom wicia gniazda :D Wyobraź sobie ,że codziennie sprzątam a jak widzę ,że mąż nabałaganił to jestem strasznie wkurzona i mówię mu ,że nie będę wiecznie sprzątać :D:D
 
Asiek mi też jest duszo , szczególnie jak jest ciepło... Najgorzej jest wieczorem , kiedy ledwo mogę wstać z kanapy tak mnie brzuch ciągnie.. w nocy budzą mnie skurcze i od pewnego czasu chodzę niewyspana :p
 
reklama
Mi też ciężko oddychać, chodzi© leżeć nie mówiąc już o przewracaniu się z jednego na drugi bok a ciśnienie zawsze miałam niskie 90/60 wiec ratuje się kawa ale i ona niewiele pomaga.
 
Do góry