reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Slivka my jeszcze imienia niemamy...przypuszczam ze dopiero jak M wroci na stale z Belgi to na swieta Bozego Narodzenia.
Ciezko bo nigdy niemialam imienia dla chlopca;)
 
Ja bede miec dziewczynke, imienia nie wiem jeszcze ... Wczoraj probowalam dokopac sie do historii Emki... ale nie znalazlam... moze ktoras na szybko przypomni? Tak dla pokrzepienia:)
dla Ciebie Emka jeszcze raz gratulacje :)
Jakie plany na dzis? Ja leze dzis i mam w planie filmy:) ksiazki musze zamowic najpierw:)

Dziewczyny mam takie pytanie czy jak aplikujecie luteine to roznie odczuwacie jak jest w srodku? Sorry ze pytam ale ja jak mialam skurcze to wydawalo mi sie ze wszystko zmieklo. Teraz po lezeniu inaczej.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Barnek dla mnie w srodku czesto.sie zmienia ale niewiem od czego;)
Niestety z historia Emki niepomoge... bo sama niewiem.
Ja dzis przed tv troche posiedze.
Jak wroce z obiadu bo ide do mamy (przez plot mieszkamy) to podwieczor wezme troszke poprasuje zeby niemiec zaleglosci...

Ja jakos w niedziele mam dola....coraz czesciej mi sie sni M...ehhhh
 
Barnek
Ja czasami czuję przy aplikacji, że wnętrze jest bardziej miękkie i ciasne, czasami twardsze i łatwiej lutka wchodzi. Nie wiem od czego to zależy :)

Julia nie przemęczaj się z tym prasowaniem. Biedna jesteś, że mąż za granicą. Ja nie wiem co bym zrobiła bez mojego... Może do świąt szybko zleci (chciałabym, bo w święta mogę rodzić)
 
reklama
Mnie dzisiaj przy aplikacji luteiny cos uklulo w palec,az podskoczylam. Okazalo sie,ze dotknelam szwu-szybki telefon do kolezanki,ktora prowadzi moja ciaze i uspokoila mnie,ze oni tam specjalnie zostawiaja nieco dluzsze wasy. Byc moze to faktycznie przyczyna tajemniczego klucia i dyskomfortu,ktore mialam wczoraj/przedwczoraj. Oby to,nic wiecej:)
 
Do góry