reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Emka
Gratuluję dzidzi

Mój synek będzie Fabian

Barnek
Jak ja aplikowalam lutke to nieraz wchodziła normalnie a nie raz nie mogłam wsadzić i miałam uczucie że moja pochwa jest zablokowana i musiałam się trochę nameczyc żeby włożyć.
Nie wiem czemu tak jest chyba to normalne skoro dużo dziewczyn tak ma.
 
Aniay,i jak? Spokoj w dalszym ciagu? Przypomnialo mi się,ze ja a w poprzedniej ciazy mialam kilka razy napady bardzo silnych skurczow, od okolo 20 do okolo 30 tyg.,wtedy moja gin kazala mi brac nospe i lezec. Przechodzilo po okolo pòł godziny. Szyjka na usg i palpacyjnie byla bez zmian. Inna sprawa,ze one sie zawsze pojawialy po wspolzyciu,na szkole rodzenia doiedzialam sie o wlasciwosciach spermy, ze zawiera prostygaldyne(czy jakos tak),na ktora szyjka macicy jest wrazliwa,na probe zastosowalismy gumki i pomoglo,od tego czasu juz tylko tak i nic sie nie dzialo. A w dzien produ wywolalismy go wlasnie nie zabezpieczajac sie(heh,jak to brzmi przy ciąży :)),wiec mysle,ze to faktycznie kwestia indywidualnej wrazliwosci ciala. Moze i u Ciebie mozna te skurcze z czyms konkretym powiazac?
 
Ostatnia edycja:
Aniay,i jak? Spokoj w dalszym ciagu? Przypomnialo mi się,ze ja a w poprzedniej ciazy mialam kilka razy napady bardzo silnych skurczow, od okolo 20 do okolo 30 tyg.,wtedy moja gin kazala mi brac nospe i lezec. Przechodzilo po okolo pòł godziny. Szyjka na usg i palpacyjnie byla bez zmian. Inna sprawa,ze one sie zawsze pojawialy po wspolzyciu,na szkole rodzenia doiedzialam sie o wlasciwosciach spermy, ze zawiera prostygaldyne(czy jakos tak),na ktora szyjka macicy jest wrazliwa,na probe zastosowalismy gumki i pomoglo,od tego czasu juz tylko tak i nic sie nie dzialo. A w dzien produ wywolalismy go wlasnie nie zabezpieczajac sie(heh,jak to brzmi przy ciąży :)),wiec mysle,ze to faktycznie kwestia indywidualnej wrazliwosci ciala. Moze i u Ciebie mozna te skurcze z czyms konkretym powiazac?
No wlasnie też sie nad tym sexem zastanawiam chociaz wydaje mi sie ze zbyt duza rozbieznosc czasu. Predzej cisnienie obstawiam bo za późno dzis tabletki wzielam I Wczorajszy stres (zgubilam Telefon w sklepie a) bo ja na takie rzeczy z opóźnieniem reaguje.
Nie wiem, wazne ze przeszło.
Do tego mala mi na cos uciska ze mi sie slabo robi, oddech trace I mroczki przed oczami.
 
Ziemniaczek u mnie jedna z propozycji to wlasnie Fabian;)
Pozniej Leo, Leon , Tobiasz

Aniay ciesze sie ze masz lepiej sie czujesz! Badz ostrozna kochana! Oby z tym uciskiem bylo chwilowe!

Ziemniaczek tez mi mowiono ze sperma i orgazm prowadzi do skurczy....
Ja mam ten temat z glowy;)
Pewnie cala reszta z Was rowniez;)
 
reklama
Heh,niestety tak. Ale jakos radzic sobie trzeba ;)

Jak,dziewczeta,u Was? U mnie brzuch spokojny, w pochwie przestalo kluc,ale za to znow mam jakas infekcje przeziebieniowa. Co za paradoks-przeziebic sie nie wychodzac z domu. Chyba przesadzilam z wychladzaniem mieszkania (a musze trzymac w miare niska temp. ze wzgledu na alergie),i zatoki zamiast od alergii,oberwaly od temperatury :( Dobrze,ze z córeczka jest niania. One sie bawia,a ja sobie lezakuje w sypialni.
 
Do góry