reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Cześć wam dziewczyny ☺
U mnie za oknem szaro buro i ponuro ☁
ASIEK
Jak znieczulenie nie działało przy cc to czyli wszystko czułas? Bo nie mogę sobie tego wyobrazić. Nie pisz tylko ze przy operacji.

Ja dzisiaj cały dzień siedzę w domu jakoś nie chce mi się wychodzić. Mam lenia
Jak brałam lutke to tez miałam wodnisty śluz to normalne.
U mnie dzisiaj zaczął się 40 tydzień
 
reklama
Mrówaa
Gratulacje kochana.
Piekna waga. Mój prawdopodobnie też tyle będzie ważył ja juz dzisiaj zaczęłam 40tc i czekam czekam biegam skacze chodzę po schodach na 3 piętro i nic a Groził mi poród przedwczesny dziwne co.
Ciesze się że już masz to za sobą.
Miałaś cc czy SN
 
Witajcie brzuszki
Chciałam Wam tylko donieść ze dzisiaj o godz. 14:15 urodził się Franek. Waga 3620g. i 57 cm :)

Witamy na swiecie i gratulacje! Super! :D

Ruzik,jak Ty? Jest juz bardziej sucho?

Ja probowalam wytrzmac dzisiaj bez nospy,ale brzuch zaczal twardniec i sie poddalam. Po nospie przeszlo,wiec jakos to na mnie jednak dziala.

Mnie zlozylo przeziebienie. Tego powodu odlozylam wizytę u endokrynolozki i przesunelam kontrole u gin. Lipa,bo od zalozenia szwu mina w czwartek dwa tygodnie,powinnam juz miec przeglad no i pobrany posiew. Ech, ciagle sie mnie cos czepia w tej ciazy... macie czasami tak,ze nos troche zapchany,cos tam splywa po gardle,temperatury brak a czujecie sie typowo jak przy przeziebieniu-rozbicie,zmeczenie,bol miesni?
 
Ostatnia edycja:
Katierinka juz mniej tego sluzu. Od kilku godzin sucho. Może to po tym flumizinie, bo luteine biore juz od maja a tyle sluzu co dzis nigdy nie mialam. Dlatego tak sie wystraszylam, ale nic nie boli i nie mam skurczy. Mała się rusza. Poczekam do jutra i jak cos to tesc mnie zawiezie do lekarza.
Uczucie zapchanego nosa mam cały czas nawet jak mnie nie bierze przeziębienie. Od kilku dni lekko gardło mnie pobolewa i też mam katar ale innych objawów choroby brak to pije tylko herbatę z sokiem malinowym.
 
reklama
Zapchany nos w ciąży to ponoć normalne
Ja tego nie mam się moja siostra miała w dwóch ciazach i ostatnio mnie pytała czy ja mam a ja ze nie.
No i dziewczyny też mają moje koleżanki.
Jutro ma być ładna pogoda to może auto poodkurzam i posprzatam w środku.
Muszę dywaniki siwe zamówić na allegro bo teraz mam czarne i najmniejsze paprochy na nich widać
 
Do góry