reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból implantacyjny

Dołączył(a)
8 Maj 2023
Postów
11
Między 5 a 8 dniem po owulacji (i po współżyciu) odczuwałam ból podbrzusza jak przed okresem, nie miałam żadnych plamień ani innych objawów

Od kilku dni (a pojutrze powinnam dostać okres) ból jakby odpuścił

Czy to mógł być ból implantacyjny?
 
reklama
Między 5 a 8 dniem po owulacji (i po współżyciu) odczuwałam ból podbrzusza jak przed okresem, nie miałam żadnych plamień ani innych objawów

Od kilku dni (a pojutrze powinnam dostać okres) ból jakby odpuścił

Czy to mógł być ból implantacyjny?

Komórka jajowwa ma 0,12mm średnicy jaki to może dawać ból?
Jeżeli podejrzewasz ciąże w każdej aptece czy drogerii dostaniesz test ciążowy, wystarczy na niego nasikać to nic trudnego - polecam :)
 
Komórka jajowwa ma 0,12mm średnicy jaki to może dawać ból?
Jeżeli podejrzewasz ciąże w każdej aptece czy drogerii dostaniesz test ciążowy, wystarczy na niego nasikać to nic trudnego - polecam :)
Chodzi mi o BÓL IMPLANTACYJNY a nie o BÓL KOMÓRKI jajowej :)
Takie bóle się pojawiają czasami przypadku implantacji zarodka, ale pytanie czy mógł ustąpić w terminie miesiączki i czy to może być to
 
Chodzi mi o BÓL IMPLANTACYJNY a nie o BÓL KOMÓRKI jajowej :)
Takie bóle się pojawiają czasami przypadku implantacji zarodka, ale pytanie czy mógł ustąpić w terminie miesiączki i czy to może być to

Po raz kolejny powtórzę - przyjmuje się, że endometrium powinno mieć min. 7mm do implantacji, ale najlepiej to tak z 15mm w to, wczepia się komórka 0,12mm (dla porównania główka od szpilki ma 2mm) serio o jakim bólu mówisz?

Bóle podbrzusza są normalne w całym cyklu miesiączkowym i nie muszą mieć żadnego związku z ciążą bądź jej barkiem (w 99% nie mają)

Natomiast jeżeli obstawiasz implantację 14 dni po owulacji (nie wiem jaką masz fazę lutealną) to bardzo źle rokuje bo implantacja powinna nastąpić 6-12 dni po owulacji (niezależnie od Twojej długości fazy lutealnej)
 
Do góry