reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból jajnika 16 tydzień ciąży

Sylvia91

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2021
Postów
188
Witam. Zdarzają się Wam bóle jajników w ciąży? Jestem w 16 tygodniu i mam nieprzyjemny ból jajnika, nie towarzyszy temu żadna dziwna wydzielina żadna gorączka. Jednak nie wiem czy to normalne. Dajcie znać czy macie/miałyście takie objawy
 
reklama
Jestem na podobnym etapie, co jakiś czas czuję jajniki - czasem kłucie, czasem coś jakby lekkie pulsowanie. Ale mniej niż na samym początku ciąży. Jeśli ból byłby silny, lepiej to skonsultować.
 
Jestem na podobnym etapie, co jakiś czas czuję jajniki - czasem kłucie, czasem coś jakby lekkie pulsowanie. Ale mniej niż na samym początku ciąży. Jeśli ból byłby silny, lepiej to skonsultować.
W razie jakiegoś silnego bólu napewno pierwsze co skontaktuje się z lekarzem,jednak w tym przypadku nie mam więcej powodów do niepokoju prócz tego bólu,i to nie jest ból tak silny że z bólu się zwijam ale odczuwalny. Byłam ciekawa czy i innych mam też się tak dzieje. Wizytę mam za 2 tygodnie dopiero i tak czytam w internecie w kółko 🤷😁
 
W razie jakiegoś silnego bólu napewno pierwsze co skontaktuje się z lekarzem,jednak w tym przypadku nie mam więcej powodów do niepokoju prócz tego bólu,i to nie jest ból tak silny że z bólu się zwijam ale odczuwalny. Byłam ciekawa czy i innym mamą też się tak dzieje. Wizytę mam za 2 tygodnie dopiero i tak czytam w internecie w kółko 🤷😁
 
Z reguły ból brzucha po lewej lub prawej stronie jest stanem fizjologicznym wynikającym z powiększania się macicy. Jak nie masz plamień/krwawień czy upławów, to moim zdaniem jest ok. Zapytaj lekarza czy możesz w razie czego wziąć na to nospę - powinna pomóc.
Czy da się to odróżnić, to nie wiem - bo mnie rzadko kiedy co boli.
 
Z reguły ból brzucha po lewej lub prawej stronie jest stanem fizjologicznym wynikającym z powiększania się macicy. Jak nie masz plamień/krwawień czy upławów, to moim zdaniem jest ok. Zapytaj lekarza czy możesz w razie czego wziąć na to nospę - powinna pomóc.
Czy da się to odróżnić, to nie wiem - bo mnie rzadko kiedy co boli.
TZn mam taki śluz biały , ale czytałam że to normalne 🤷 to moja pierwszą ciąża wiem tyle co wyczytam w necie lub od lekarza. Ale ostatnio co wizytę u ginekologa bada mnie tylko USG nie robi badania ginekologicznego na krześle więc nie wiem ,ale dziękuję za odpowiedź 😍
 
To moim zdaniem nic złego się nie dzieje. Jakbyś jednak stwierdziła, że boli za mocno, to warto podjechać na IP i to skontrolować. Ale tutaj nie ma powodów do paniki.
Biały śluz jest jak najbardziej prawidłowy. Może być nawet żółtawy. Ale jakby miał nieprzyjemny zapach, no to koniecznie trzeba do lekarza.
 
reklama
To moim zdaniem nic złego się nie dzieje. Jakbyś jednak stwierdziła, że boli za mocno, to warto podjechać na IP i to skontrolować. Ale tutaj nie ma powodów do paniki.
Biały śluz jest jak najbardziej prawidłowy. Może być nawet żółtawy. Ale jakby miał nieprzyjemny zapach, no to koniecznie trzeba do lekarza.
Dzięki 🙂
 
Do góry