reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból jajnika po owulacji

Ana874

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Czerwiec 2020
Postów
6 834
Cześć, dziewczyny. Jestem tu nowa. Chciałbym dowiedzieć się czy któraś z Was miała podobny problem. Mam za sobą dwa poronienia, jedno w 11tc, A drugie w 5tc. Ostatnia miesiączka była 17 maja, owulacja przypadła na 29maj. Czułam ból jajnika, ale zagapilam się i nie zrobiłam testu owulacyjnego. Były zbliżenia, A teraz 9 dni do @, A ja jakoś dziwnie się czuje. Kluje mnie od czasu do czasu w jajniku, brzuch mam wzdety jak @, do tego ciągle zmęczona i brak sił na cokolwiek. Czy To możliwe, że ciąża? Na test za wcześnie, strasznie pragnę dziecka i mam już może jakieś urojenia, ale może któraś z Was miała podobnie i się okazało, że to ciąża?
 
reklama
Cześć, dziewczyny. Jestem tu nowa. Chciałbym dowiedzieć się czy któraś z Was miała podobny problem. Mam za sobą dwa poronienia, jedno w 11tc, A drugie w 5tc. Ostatnia miesiączka była 17 maja, owulacja przypadła na 29maj. Czułam ból jajnika, ale zagapilam się i nie zrobiłam testu owulacyjnego. Były zbliżenia, A teraz 9 dni do @, A ja jakoś dziwnie się czuje. Kluje mnie od czasu do czasu w jajniku, brzuch mam wzdety jak @, do tego ciągle zmęczona i brak sił na cokolwiek. Czy To możliwe, że ciąża? Na test za wcześnie, strasznie pragnę dziecka i mam już może jakieś urojenia, ale może któraś z Was miała podobnie i się okazało, że to ciąża?
Jeżeli w dni płodne był stosunek to jak najbardziej możliwa ciąża ale 9 dni do @ to raczej za wcześnie na jakie kolwiek objawy. Objawy przed terminem @ mogą świadczyć i o @ i o ciąży. Najlepiej poczekać do terminu spodziewanego miesiączki i wykonać test ciążowy domowego użytku lub jeśli masz możliwość zrobienia z krwi bo on da 100% pewność.
 
Hej! Mam podobna sytuacje. mam dokładnie 7 dni do @, tez było zbliżenie w dni płodne, to nasz pierwszy cykl starań, a czuje się zupełnie inaczej niż zwykle. Bola mnie jajniki, mam ukłucia raz w jednym raz w drugim, tez obawiałam się czy wszystko jest ok. Czekam na testowanie. Zazwyczaj taki bol jajników miałam 1 dzień przed @, a tu dosyć wcześnie i często.. 😊trzymam kciuki✊🏻✊🏻
 
Jeżeli w dni płodne był stosunek to jak najbardziej możliwa ciąża ale 9 dni do @ to raczej za wcześnie na jakie kolwiek objawy. Objawy przed terminem @ mogą świadczyć i o @ i o ciąży. Najlepiej poczekać do terminu spodziewanego miesiączki i wykonać test ciążowy domowego użytku lub jeśli masz możliwość zrobienia z krwi bo on da 100% pewność.
Wiem, wiem. Jednak żyje ciągle ta nadzieją, że może tym razem się uda...co miesiąc płacz, gdy przychodzi @. W pierwszej ciąży, oprócz bardzo bolacych piersi nie było ani jednego objawu. W drugiej coś mnie tknelo i zrobiłam test tak dla zabawy chyba, okazało się, że pojawił się cień drugiej kreski. Teraz czuje się dziwnie, jak nigdy dotąd. Pragnienie dziecka robi mi już wodę z mózgu. Dziękuję za odpowiedź 😊
 
Hej! Mam podobna sytuacje. mam dokładnie 7 dni do @, tez było zbliżenie w dni płodne, to nasz pierwszy cykl starań, a czuje się zupełnie inaczej niż zwykle. Bola mnie jajniki, mam ukłucia raz w jednym raz w drugim, tez obawiałam się czy wszystko jest ok. Czekam na testowanie. Zazwyczaj taki bol jajników miałam 1 dzień przed @, a tu dosyć wcześnie i często.. 😊trzymam kciuki✊🏻✊🏻
Ja również trzymam kciuki, super jakby się Wam udało już w pierwszym cyklu starań 🤞🤞
 
Wiem, wiem. Jednak żyje ciągle ta nadzieją, że może tym razem się uda...co miesiąc płacz, gdy przychodzi @. W pierwszej ciąży, oprócz bardzo bolacych piersi nie było ani jednego objawu. W drugiej coś mnie tknelo i zrobiłam test tak dla zabawy chyba, okazało się, że pojawił się cień drugiej kreski. Teraz czuje się dziwnie, jak nigdy dotąd. Pragnienie dziecka robi mi już wodę z mózgu. Dziękuję za odpowiedź [emoji4]
Wiem o czym mówisz bo ja mam 7 lat starań za sobą i 5 strat. Tyle rozczarowań ale nie potrafię się poddać tak w 100% życzę Ci abys szybko zaszła i donosiła szczęśliwie bez najmniejszych komplikacji.

Koniecznie daj znać czy się udało. Trzymam kciuki [emoji110]
 
Wiem o czym mówisz bo ja mam 7 lat starań za sobą i 5 strat. Tyle rozczarowań ale nie potrafię się poddać tak w 100% życzę Ci abys szybko zaszła i donosiła szczęśliwie bez najmniejszych komplikacji.

Koniecznie daj znać czy się udało. Trzymam kciuki [emoji110]
Jejku przykro mi bardzo. Ogromny szacunek dla Ciebie za siły. Mi ich brakuje. Niby walczę, ale brakuje mi ich czasem. Trzymam ogromnie kciuki za powodzenie u Ciebie❤
 
reklama
reklama
Dziś 5 dni do @. Brzuch praktycznie przestał boleć, jedynie piersi się zmieniły. Mam ciemniejsza otoczke i widoczne żyły. I spalabym najlepiej cały dniami. Dużo czytałam różnych wpisów i to może być też PMS. Teraz czekam aż @ przyjdzie, albo jak nie to dopiero będę testować. coś mi się wydaje, że to jednak nie ciążą...
 
Do góry