reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból jajnika po owulacji

Ana874

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Czerwiec 2020
Postów
6 834
Cześć, dziewczyny. Jestem tu nowa. Chciałbym dowiedzieć się czy któraś z Was miała podobny problem. Mam za sobą dwa poronienia, jedno w 11tc, A drugie w 5tc. Ostatnia miesiączka była 17 maja, owulacja przypadła na 29maj. Czułam ból jajnika, ale zagapilam się i nie zrobiłam testu owulacyjnego. Były zbliżenia, A teraz 9 dni do @, A ja jakoś dziwnie się czuje. Kluje mnie od czasu do czasu w jajniku, brzuch mam wzdety jak @, do tego ciągle zmęczona i brak sił na cokolwiek. Czy To możliwe, że ciąża? Na test za wcześnie, strasznie pragnę dziecka i mam już może jakieś urojenia, ale może któraś z Was miała podobnie i się okazało, że to ciąża?
 
reklama
Cześć, czy któraś z was tak miała że ból jajnika utrzymywał się praktycznie cały czas od owulacji, przed owulacja bolał mnie 2 dni później po owu 2 dni przerwy i znów ból. Nie wiem na 100% czy to jajnik, bol mam w okolicach pachwiny udowej na dole z lewej strony.? Staramy się o dziecko, wcześniej miałam bardzo duże uplawy w czasie fazy lutealnej teraz nic kompletnie, trochę śluzu takiego wodnistego. Jestem w 24dc a cykle mam 28/30/31 a nawet zdarzyło się 32.
 
reklama
Ja miałam tak jeden raz, później się dowiedziałam że jestem w ciąży :) Nie jest to absolutnie żaden wyznacznik, ale było to dla mnie nietypowe i czułam że coś się dzieje (nie ma w tym logiki, no ale cóż :))
 
Cześć, czy któraś z was tak miała że ból jajnika utrzymywał się praktycznie cały czas od owulacji, przed owulacja bolał mnie 2 dni później po owu 2 dni przerwy i znów ból. Nie wiem na 100% czy to jajnik, bol mam w okolicach pachwiny udowej na dole z lewej strony.? Staramy się o dziecko, wcześniej miałam bardzo duże uplawy w czasie fazy lutealnej teraz nic kompletnie, trochę śluzu takiego wodnistego. Jestem w 24dc a cykle mam 28/30/31 a nawet zdarzyło się 32.

U mnie zdarza się tak bardzo często, jeszcze nigdy nie świadczyło to o ciąży.
 
Dziś 5 dni do @. Brzuch praktycznie przestał boleć, jedynie piersi się zmieniły. Mam ciemniejsza otoczke i widoczne żyły. I spalabym najlepiej cały dniami. Dużo czytałam różnych wpisów i to może być też PMS. Teraz czekam aż @ przyjdzie, albo jak nie to dopiero będę testować. coś mi się wydaje, że to jednak nie ciążą...
A ja powiem tak i nie chce nikogo rozczarowywać, nie miałam PMS, teraz mam, staramy się od pół roku o drugie Dzieciątko i nic, mam endometrioze, bóle przez cały cykl, lewy/prawy jajnik, podbrzusze,plamienia i też czasem nadzieję miałam że tym razem boli inaczej, że napewno to ciąża itd.,ale niestety kolejny cykl to kolejne rozczarowanie,ta choroba jest wstrętna, leczę ta niepłodność, prowadzę obserwacje ale narazie bezskutecznie. Nawet będę miała wprowadzona dietę. W najblizszym czasie mam mieć badanie SONO-HSG, ale obawiam się że już nie będzie mi dane cieszyć się drugim dzieciatkiem
 
Do góry