reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból jajnika po owulacji

Ana874

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Czerwiec 2020
Postów
6 834
Cześć, dziewczyny. Jestem tu nowa. Chciałbym dowiedzieć się czy któraś z Was miała podobny problem. Mam za sobą dwa poronienia, jedno w 11tc, A drugie w 5tc. Ostatnia miesiączka była 17 maja, owulacja przypadła na 29maj. Czułam ból jajnika, ale zagapilam się i nie zrobiłam testu owulacyjnego. Były zbliżenia, A teraz 9 dni do @, A ja jakoś dziwnie się czuje. Kluje mnie od czasu do czasu w jajniku, brzuch mam wzdety jak @, do tego ciągle zmęczona i brak sił na cokolwiek. Czy To możliwe, że ciąża? Na test za wcześnie, strasznie pragnę dziecka i mam już może jakieś urojenia, ale może któraś z Was miała podobnie i się okazało, że to ciąża?
 
reklama
reklama
Jak założyłam ten wątek, no to niestety przyszła @. 2 Miesiące później dokładnie to samo, z tym że wokół piersi zrobiły się takie grudki, 3 dni przed @ prawie zemdlalam w sklepie. Dzis 21+1 córeczka wierci się w brzuszku.
Trzymam kciuki za podobną sytuację u Ciebie ✊✊✊😘😘😘
Ana874 czy wiesz czego powodem były te bóle jajnika? Mam obecnie tę samą sytuację i się zastanawiam co jest grane? Na ciążę w sumie już nawet nie liczę, ale boje się czy z moimi jajnikami wszystko w porządku, czy może to utrudnia zajście w ciążę... Tobie gratuluję bardzo upragnionego brzuszka i cieszę się twoim szczęściem ☺️
 
Jak założyłam ten wątek, no to niestety przyszła @. 2 Miesiące później dokładnie to samo, z tym że wokół piersi zrobiły się takie grudki, 3 dni przed @ prawie zemdlalam w sklepie. Dzis 21+1 córeczka wierci się w brzuszku.
Trzymam kciuki za podobną sytuację u Ciebie ✊✊✊😘😘😘
Super Ana874, wielkie gratulacje!! Trzymam za Ciebie kciuki i maluszka :))

Ja natomiast też zastanawiam się czy mogę być w ciąży.
Wykres owulacji- dziwny, więc odczytałam z niego że powinnam mieć owu w środę 13.01., zrobiłam dziś test domowy i nawet cienia drugiej kreski brak. Ale natrafiłam na jeszcze jeden wątek który mnie tu doprowadził. Mam ból macicy czy jajnika bardziej po lewej stronie drugi dzień po następnej przypuszczalnej dacie owu czyli-niby 17.01.
18.01. miałam ból piersi, a następnego dnia bóle macicy. Jak dla mnie za wcześnie, bo zazwyczaj bóle macicy miewam ok 4 dni przed okresem a ból piersi ok tydzień przed. Nawet jeśli przyjąć 13.01 za owu to i tak za wcześnie na bóle. Tylko zastanawia mnie zanikający ból w piersiach. Jeszcze dwa dni temu był duży, dziś mniejszy niż 18.01.
Ale nic mam wielkie nadzieje! I niedługo sprawdzę znowu :):)
 
Super Ana874, wielkie gratulacje!! Trzymam za Ciebie kciuki i maluszka :))

Ja natomiast też zastanawiam się czy mogę być w ciąży.
Wykres owulacji- dziwny, więc odczytałam z niego że powinnam mieć owu w środę 13.01., zrobiłam dziś test domowy i nawet cienia drugiej kreski brak. Ale natrafiłam na jeszcze jeden wątek który mnie tu doprowadził. Mam ból macicy czy jajnika bardziej po lewej stronie drugi dzień po następnej przypuszczalnej dacie owu czyli-niby 17.01.
18.01. miałam ból piersi, a następnego dnia bóle macicy. Jak dla mnie za wcześnie, bo zazwyczaj bóle macicy miewam ok 4 dni przed okresem a ból piersi ok tydzień przed. Nawet jeśli przyjąć 13.01 za owu to i tak za wcześnie na bóle. Tylko zastanawia mnie zanikający ból w piersiach. Jeszcze dwa dni temu był duży, dziś mniejszy niż 18.01.
Ale nic mam wielkie nadzieje! I niedługo sprawdzę znowu :):)
Trzymam kciuki, żeby się udało ✊😍
Wiesz co, ja cykl.w którym zeszłam w ciążę, spisalam na straty.
A tu proszę😁
Polecam olejek z wiesiolka i ja i moja przyjaciółka zaszylsmy po pierwszym cyklu 😍
 
reklama
Do góry