reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból jajnika zaraz po okresie

miia1989

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Marzec 2021
Postów
43
Witam, zacznę od tego że okres powinna dostać dopiero 12 mają lecz dostałam go 5 maja o tydzień wcześniej, ten okres nie należał do obfitych był taki średni w pierwszy dzień parę kropel w drugim i trzecim dniu już więcej a w sobotę i niedzielę plamienie. Od niedzieli boli mnie jajnik nigdy tak nie miałam co to może oznaczać? Przyznam że staramy się z mężem o 2 dziecko
 
reklama
Witam, zacznę od tego że okres powinna dostać dopiero 12 mają lecz dostałam go 5 maja o tydzień wcześniej, ten okres nie należał do obfitych był taki średni w pierwszy dzień parę kropel w drugim i trzecim dniu już więcej a w sobotę i niedzielę plamienie. Od niedzieli boli mnie jajnik nigdy tak nie miałam co to może oznaczać? Przyznam że staramy się z mężem o 2 dziecko
Może w ciąży jesteś? 🙂
 
Witam, zacznę od tego że okres powinna dostać dopiero 12 mają lecz dostałam go 5 maja o tydzień wcześniej, ten okres nie należał do obfitych był taki średni w pierwszy dzień parę kropel w drugim i trzecim dniu już więcej a w sobotę i niedzielę plamienie. Od niedzieli boli mnie jajnik nigdy tak nie miałam co to może oznaczać? Przyznam że staramy się z mężem o 2 dziecko
Może zbliża Ci się owulacja. Albo po prostu pęcherzyk rośnie. Stąd ból jajnika. Czasem może to też być np. torbiel, ale to rzadsze sytuacje.
 
Do góry