reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ból jajników i podbrzusza

Dołączył(a)
25 Marzec 2017
Postów
4
Witam wszystkie forumowiczki
smile.gif
Jestem tu nowa, zakładam ponieważ potrzewbuje rady a może któraś z was miała podobnie, bo do wizyty do gina daleko.

Mój cykle są 28 dniowe, @ miałam 5-8.marca według kalendarzyka owulacje powinnam mieć a 17,03 w ten dzień współżyłam z chłopakiem bez zabeczenia z końcem bo staramy się o dzidzie. Od jakkiś 4-5 dni pobolewają mnie jajniki na zmianę, oraz dziwnie leciutko odczuwam podbrzusze i czasem macice, dzisiaj kują dosyć mocno i pojawił się przezroczysty śluz. Od dwóch dni nie mogę pić moją ulubioną kawę bo mi już po prostu przestałą smakować Do tego jestem tak zmęczona i senna że mogłabym spać całe dnie, i boli mnie dolna część krzyża.. Czy są szanse na dwie kreseczki? Wiem że jeszcze jest za wczesne na testowanie @ powinnam dostać dopiero za tydzień ale bardzo jestem bardzo nie cierpliwa zwłaszacza że nigdy nie udczuwałam tak jajników, Miała któraś tak? Jak myślicie mogło się w końcu udać i coś się już tam zagnieżdża?
 
reklama
Rozwiązanie
Witam wszystkie forumowiczki
smile.gif
Jestem tu nowa, zakładam ponieważ potrzewbuje rady a może któraś z was miała podobnie, bo do wizyty do gina daleko.

Mój cykle są 28 dniowe, @ miałam 5-8.marca według kalendarzyka owulacje powinnam mieć a 17,03 w ten dzień współżyłam z chłopakiem bez zabeczenia z końcem bo staramy się o dzidzie. Od jakkiś 4-5 dni pobolewają mnie jajniki na zmianę, oraz dziwnie leciutko odczuwam podbrzusze i czasem macice, dzisiaj kują dosyć mocno i pojawił się przezroczysty śluz. Od dwóch dni nie mogę pić moją ulubioną kawę bo mi już po prostu przestałą smakować Do tego jestem tak zmęczona i senna że mogłabym spać całe dnie, i boli mnie dolna część krzyża...
Witam wszystkie forumowiczki
smile.gif
Jestem tu nowa, zakładam ponieważ potrzewbuje rady a może któraś z was miała podobnie, bo do wizyty do gina daleko.

Mój cykle są 28 dniowe, @ miałam 5-8.marca według kalendarzyka owulacje powinnam mieć a 17,03 w ten dzień współżyłam z chłopakiem bez zabeczenia z końcem bo staramy się o dzidzie. Od jakkiś 4-5 dni pobolewają mnie jajniki na zmianę, oraz dziwnie leciutko odczuwam podbrzusze i czasem macice, dzisiaj kują dosyć mocno i pojawił się przezroczysty śluz. Od dwóch dni nie mogę pić moją ulubioną kawę bo mi już po prostu przestałą smakować Do tego jestem tak zmęczona i senna że mogłabym spać całe dnie, i boli mnie dolna część krzyża.. Czy są szanse na dwie kreseczki? Wiem że jeszcze jest za wczesne na testowanie @ powinnam dostać dopiero za tydzień ale bardzo jestem bardzo nie cierpliwa zwłaszacza że nigdy nie udczuwałam tak jajników, Miała któraś tak? Jak myślicie mogło się w końcu udać i coś się już tam zagnieżdża?
Za wcześnie też na objawy :) Ja przy ciąży mnogiej nie miałam takiego pakietu przed terminem @ ;)
Radzę cierpliwie poczekać kilka dni i zrobić ew. beta hcg. Nic innego tu nikt nie poradzi, tylko czas działa na korzyść a nie złote rady ;)
 
reklama
w sumię tak :) Tylko ten ból jajników mnie nie pokoi bo nigdy nie był tak wyraźny ...
Ból jajników często wskazuje na stan zapalny wiec tu bym nie nakręca się na ciążę pierwszymi objawami to brak miesiączki ból piersi przynajmniej u mnie tak było za każdym razem i pamiętaj stara się o tym nie myśleć czym bardziej człowiek chce to często blokuje się psychicznie i nie wychodzi.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zdecydowanie kolezanki maja racje. Ja podczas staran o pierwsze dziecko bylam tak nakrecona, ze czulam bol piersi, ktorego nigdy wczesniej nie doswiadczalam. Mialam zwiekszony apetyt, baaaa okres mi sie spoznial kilka dni. Poszlismy z mezem kupic test ciazowy, wyszedl negatywny. Kiedy odpuscilam, bo wiedzialam, ze w tym cyklu sie nie udalo, dostalam miesiaczke. Takze na spokojnie poczekaj i choc to trudne, nie nakrecaj sie :) mysle, ze kazda z nas przechodzila to co Ty, ze bardzo chciala i widziala mnostwo objawow ciazy :) a moze akurat sie udalo, czego Ci zycze :)
 
Do góry