reklama

ból jajników

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez szammajim, 3 Marzec 2013.

1. szammajim

szammajim Zaciekawiona BB

Hej dziewczęta..
    Jestem można powiedzieć świeżynką tutaj na forum.. mam taki problem.. w piątek po poludniu zrobiłam test.. pojawiła się nieśmiało druga kreseczka.. po powtórzonym teście to samo... z obliczeń na podstawie miesiaczki to jak widac na suwaczku 6ty tydz.. pobolewają mnie jajniki... czuje czesto ucisk na nich..i nie wiem czy mam powody w związku z tym do obaw.. jutro dopiero rejestracja do gina.. nie wiem co robic... czy ktoraś z was juz tak miała?

2. JustYs21

JustYs21 Fanka BB :)

Ja poszła do ginekologa właśnie ze względu na ból jajników, myślałam, że gdzieś wilka złapałam, bo od pęcherza poszło w dół. I wtedy dowiedziałam się, że jestem jednak w ciąży, a jajniki boleć mogą, bo zagnieżdża się zarodek (jak się nie mylę)
    Boli cię bardzo mocno? czy tylko pobolewa?

3. reklama
  4. szammajim

nie jest to bol przez którego musiałabym brac przeciwbolowe.. nieraz zakuje mnie to w jednym jajniku a to w drugim..
    nie ukrywam ze troszke mnie uspokoiłas.. :)

5. zenia.mi

zenia.mi mamusia bliźniaków

to jest raczej normalne... zwłaszcza na początku ciąży. Ja już w 9 dniu ciąży leciałam do ginekologa z bólem jajnika i to mocnym takim ciągnącym w dół, ale lekarka nic złego nie zauważyła. Jajniki mnie pobolewały przez 2m-ce jeszcze potem i to jest normalne

6. szammajim

No to dobrze.. dzis ide do gina.. zobaczymy co powie.. i czy zostanie potwierdzona ciąża... :sorry2:

7. zenia.mi

zenia.mi mamusia bliźniaków

Na pewno będzie :tak:

8. szammajim

No i tak... pani doktor bardzo oschła i musialam sie bardziej wypytywac bo raczej nie była skora do rozmów... no ale zobaczymy jak bedzie dalej.. stwierdzila ze objawy sa na wczesna ciaze.. ale o widocznosc na usg to troche sie pogubila..
    najpierw stwierdzila ze nic nie widac.. bo pewnie jajeczko jeszcze w jajowodach.. pozniej cos napomknela o pecherzyku... dala mi zdjecie.. twierdzac "dam Pani ale tam i tak nic nie widac" no i niewiele sie pomylila.. ja tam nic nie widze.... ale piersze zdjecie mam.. hahahahha... :-D wiec pierwsza nazwe ojciec poczetego zapodał "bąbelek" :sorry2: ... no coz faceci...
    tak wiec kolejna wizyta za miesiac.. no i skierowanie na szereg badan... :-)

Poleć forum