reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bol kregoslupa i kolan

oj znam to uczucie mnie tak na dobra sprawe dopiero od dwoch tyg przestal bolec kregoslup i kolana a na dodatek bolaly mnie jeszcze kosci lonowe tak ze sie nie martw na pewno wszystko sie unormuje a co do chudniecia to warto sprawdzic hormony tarczycy bo one po ciazy czesto robia niemile niespodzianki i moze to byc wlasnie problem z tarczyca.
 
reklama
oj znam to uczucie mnie tak na dobra sprawe dopiero od dwoch tyg przestal bolec kregoslup i kolana a na dodatek bolaly mnie jeszcze kosci lonowe tak ze sie nie martw na pewno wszystko sie unormuje a co do chudniecia to warto sprawdzic hormony tarczycy bo one po ciazy czesto robia niemile niespodzianki i moze to byc wlasnie problem z tarczyca.
ja właśnie robiłam i jest ok;)
 
kurczaki sama sie okropnie martwie ta moja waga co do kregoslupa i nog to juz wogole kosmos mam skierowanie na przeswietlenie sobie musze zalatwic i sprawdzic wszystko :-(
a wogole to moze byc to nadżerka (ziarnica) jak to wogole rozpoznac po ciazy niby moja klucha ma 2miesiace ale nigdy nie mialam az takiego kolosalnego problemu z waga:szok:
 
kurczaki sama sie okropnie martwie ta moja waga co do kregoslupa i nog to juz wogole kosmos mam skierowanie na przeswietlenie sobie musze zalatwic i sprawdzic wszystko :-(
a wogole to moze byc to nadżerka (ziarnica) jak to wogole rozpoznac po ciazy niby moja klucha ma 2miesiace ale nigdy nie mialam az takiego kolosalnego problemu z waga:szok:
ja własnie wczoraj dostałam skierowanie na rehabilitację!!!
 
A mogłabyś coś więcej napisać o tej rehabilitacji? Na czym polega taki turnus? To jest jakiś wyjazd, czy codzienne ćwiczenia w przychodni? Też mamy problemy z kręgosłupem i wstępnie z lekarzem rozmawiałam o tym, że rehabilitacja byłaby dobrym rozwiązaniem, ale jak sobie pomyślę, że mam na nią czekać pół roku, bo za tyle są wolne terminy, to nie wiem, czy wytrzymam...
 
Ja najgorzej wspominam połóg(daję linka do artykułu o połogu, ja miałam prawie wszystkie dolegliwości jakie tam opisywali), po urodzeniu dziecka czułam się po prostu fatalnie ;// Myślałam, że to właśnie ciąża jest najgorsza, a tu właśnie odwrotnie było! Ból pleców o którym Ty pisałaś to jedna sprawa, inna jest taka, że miałam „cesarkę” więc dodatkowo czułam przy każdym ruchu jak wszystko mnie normalnie rwało. Bogu normalnie dziękuję, że to już minęło, ale serio... miałam takie momenty, że myślałam, że ja tego nie przeżyję. No masakra jakaś ;//
 
reklama
Mnie pomógł na chrząstki stawów kolanowych taki amerykański suplement diety Vital3. On odbudowuje chrząstkę. Jest łatwy w użyciu, bo w postaci kropli (tylko 3 dziennie) i po kilku tygodniach jest widoczna poprawa. Z tego co wyczytałam w ulotce, to pomaga nawet osobom starszym.
 
Do góry