reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból krocza od kilku dni

CiesiaKlesia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Kwiecień 2023
Postów
1 453
Cześć. Jestem w 22 tyg ciąży
Od środy mam ciągły ból krocza przy jakimkolwiek ruchu
W czwartek miałam wizytę kontrolną i lekarz powiedział tylko, że może się rozchodzić
(Ale co i czy to okej to nie wiem 😅😅)
Najgorzej jest przy chodzeniu, a ze dziś miałam trochę długi spacer tak teraz nie da się ruszyć w żaden sposób bez bólu.
Dodam też, że brzuch robi się twardy i boli w krzyżu
Miałyście tak? Co to było i czy przeszło?🥺
 
reklama
Miałam tak, ale nie przypomnę sobie teraz, od którego tygodnia się zaczęło. U mnie było tak, że córka przez większość ciąży (na pewno na każdej wizycie od powiedzmy połowy) była ułożona głową w dół. W pewnym momencie utknęła w kanale i nie szło prawidłowo zmierzyć wymiarów głowy (nawet lekarz w szpitalu się dziwił że co ta głowa taka mała). I też bolało mnie krocze. Miałam też twardnejący brzuch - dziecko wypychało mi się do przodu, bardziej z prawej strony (teraz mam ten brzuch asymetryczny 😆 z prawej jest go więcej). U mnie konieczne było kontrolowanie długości szyjki, bo od 33 tc zaczęła się niebezpiecznie szybko skracać
 
Czy czujesz Kłucie jak boli Cie krocze? ogólnie to pachwiny czasem potrafia bardzo dokuczać w ciazy wiec moze stąd ból krocza?
Ograniczeń trochę spacerów takich długich. mnie np. meczy kosc ogonowa i m. gruszkowy.... podczas spaceru to dzisiaj chyba z 7 razy musialam usiąść... masakra jakaś.
 
Miałam tak, ale nie przypomnę sobie teraz, od którego tygodnia się zaczęło. U mnie było tak, że córka przez większość ciąży (na pewno na każdej wizycie od powiedzmy połowy) była ułożona głową w dół. W pewnym momencie utknęła w kanale i nie szło prawidłowo zmierzyć wymiarów głowy (nawet lekarz w szpitalu się dziwił że co ta głowa taka mała). I też bolało mnie krocze. Miałam też twardnejący brzuch - dziecko wypychało mi się do przodu, bardziej z prawej strony (teraz mam ten brzuch asymetryczny 😆 z prawej jest go więcej). U mnie konieczne było kontrolowanie długości szyjki, bo od 33 tc zaczęła się niebezpiecznie szybko skracać
na kartce z usg mam napisane, że ułożenie główkowe dziecka
I szyjka w 18 tyg miała 27-28 teraz na 22 miała już 31 czyli się wydłużyła
 
Czy czujesz Kłucie jak boli Cie krocze? ogólnie to pachwiny czasem potrafia bardzo dokuczać w ciazy wiec moze stąd ból krocza?
Ograniczeń trochę spacerów takich długich. mnie np. meczy kosc ogonowa i m. gruszkowy.... podczas spaceru to dzisiaj chyba z 7 razy musialam usiąść... masakra jakaś.
mam wrażenie, że ten ból to już pachwiny, jak i wzgórek łonowy i tam gdzie wargi sromowe tylko jakby głębiej. Sama już nie wiem
 
reklama
Cześć. Jestem w 22 tyg ciąży
Od środy mam ciągły ból krocza przy jakimkolwiek ruchu
W czwartek miałam wizytę kontrolną i lekarz powiedział tylko, że może się rozchodzić
(Ale co i czy to okej to nie wiem 😅😅)
Najgorzej jest przy chodzeniu, a ze dziś miałam trochę długi spacer tak teraz nie da się ruszyć w żaden sposób bez bólu.
Dodam też, że brzuch robi się twardy i boli w krzyżu
Miałyście tak? Co to było i czy przeszło?🥺
Też tak miałam i nie pocieszę ale pod koniec ciąży było jeszcze gorzej. Ale to jest zupełnie normalne bo miednica się rozszerza.
 
Do góry