reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból krocza od kilku dni

Nie wiem, ale jakoś od 23 tc mam permanentny ból dupy😂😅
Wczoraj po kilku godzinach siedzenia w aucie na przemian z twarda ławką myślałam, że umrę. Do teraz jest dramat mimo że głównie leże. Ale mnie przy chodzeniu nie boli jedynie przy siedzeniu więc myślę sobie, że cos te kości tam sie buntują mimo dość sporej warstwy tłuszczu😅
Brzuch czasem twardniał na wieczór, ale nie jakoś boleśnie i dostałam po prostu dodatkowa dawkę magnezu.
 
reklama
Nie wiem, ale jakoś od 23 tc mam permanentny ból dupy😂😅
Wczoraj po kilku godzinach siedzenia w aucie na przemian z twarda ławką myślałam, że umrę. Do teraz jest dramat mimo że głównie leże. Ale mnie przy chodzeniu nie boli jedynie przy siedzeniu więc myślę sobie, że cos te kości tam sie buntują mimo dość sporej warstwy tłuszczu😅
Brzuch czasem twardniał na wieczór, ale nie jakoś boleśnie i dostałam po prostu dodatkowa dawkę magnezu.
tez jestem po kilku godzinach w aucie i była masakra. Wczoraj 7 godzinny spacer bez przerw, wiec porażka
Dziś z przerwami póki co 4 godzinki i jest o wiele lepiej
A od jutra pewnie zostanie leżenie w łóżku 😂😂
 
Też bym kupiła magnez,ew. nospe (magnez brałam regularnie,nospe przy takich właśnie różnych napinaniach się brzucha). Warto kontrolować czy to nie infekcja dróg moczowych i czy się szyjka nie skraca. Nie masz wcale jakiejś super długiej jak na ten tydzień (ale oczywiście w normie) więc ja bym to sprawdzała. Jeśli to tylko kwestia dyskomfortu a z badań wynika wszystko ok no to cóż takie uroki ciąży jeszcze dużo się bedzie działo :))
 
Też bym kupiła magnez,ew. nospe (magnez brałam regularnie,nospe przy takich właśnie różnych napinaniach się brzucha). Warto kontrolować czy to nie infekcja dróg moczowych i czy się szyjka nie skraca. Nie masz wcale jakiejś super długiej jak na ten tydzień (ale oczywiście w normie) więc ja bym to sprawdzała. Jeśli to tylko kwestia dyskomfortu a z badań wynika wszystko ok no to cóż takie uroki ciąży jeszcze dużo się bedzie działo :))
polecasz jakiś konkretny magnez?
Szyjka od miesiąca mnie martwi dlatego ograniczyłam ewentualne podnoszenie córki do takiego minimum, że rzeczywiście trzeba, a nikogo nie ma. I gdy czułam, że przesiliłam organizm to pozwalałam sobie na odpoczynek.

O dziwo pierwsza ciąża, która miała być ciężka i zagrożona przeszła lekko, chociaż byłam zapobiegawczo obładowana badaniami i lekami
Ta miała być lekka to jest odwrotnie 😅😅
 
reklama
I teraz człowiek słucha opowieści jak babcia z każdym z 4 dzieci w ciąży pracowała i biegała kilometry na pociąg 😂
Albo jak dziewczyny w 30 tyg chodzą po górach
 
Do góry