reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból krocza

Dołączył(a)
23 Październik 2015
Postów
4
Witam

Czy ktoras przyszla mamusia miala w 14 tc bol krocza, ktory utrudniał chodzenie oraz spawial dyskomfort.
Czy powinnien występować w tak wczesnym okresie ciazy ? Czy poprzedni porod kleszczowy i z użyciem proznociagu moze miec wpływ na występowanie bólu?
 
reklama
Jak widzę w jednym zdaniu słowa ból krocza i poród z użyciem proznociagu to cofam się w czasie. Ja tak miałam z tym ze tydzień po porodzie. Mi małego tez tak wyciągali i zrobili mi ranę w środku nie zszyli jej i miałam tam w kroczu ogromnego krwiaka. Bolało jak cholera. Nacinali mnie jeszcze raz i oprozniali go. I teraz chociaż nie jestem w ciąży to podczas każdej miesiączki czuję ból w tym miejscu, taki dyskomfort coś mnie tak tam ciągnie i nie wygodnie mi aż stać. Może to coś w tym stylu? Rozmawiałas z lekarzem? Może to normalne po takim porodzie? Jestem ciekawa bardzo co o tym myśli lekarz ja mojego nie pytałam
 
Iness ,wlasnie jestem jedna z tych mam ktore mecza bole krocza ,mi sie aczely ok 16 tc trwaja do dzis a jestem prawie w 26 tyg .bol ten pojawia sie jk chce wstac z krzesla lozka itp,po 20 tyg bol pojawia sie przy chodzeniu i ja musze go rozchodzic a to nie nalezy do przyjemnych rzeczy:szok: dzis mialam tz tkie bole do tegobol wiezadel bodzidzia rosnie i postanowila dzis polezakowac na dole brzucha i chyba uciska ze tak boli.
lekarz powiedzial ze niektore kobiety tak maja inic tym nie zrobimy .czytlm na forach ze wielorodkipierwsz ciaze przechodzily normalnie a przy kolejnej krocze bolalo.u mnie ten bol teraz zamienil sie w bol kosciktora promieniuje ,az do odbytu:szok:mam nadzieje ze pomiglam chociaz troche:-)
 
Bardzo dziekuje za odpowiedz bardzo mi pomogła bo obawiałam sie ze moze cos jest nie tak skoro bóle zaczęły sie dosyc wczesnie, a wszedzie pisali ze dopiero kolo 30 tc.
Jest to uciążliwe bo tez sie nie moge podnieść i chodze jak kaczka :)
 
Do góry