reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból krzyża jak na okres 35 tydzień - zbliża się poród?

Dołączył(a)
3 Sierpień 2022
Postów
14
Laski, co może oznaczać ból krzyża jak na okres w 35 tyg? Na ostatniej wizycie ginekolog powiedział że główka jest już dość nisko a szyjka miękka ale zamknięta. Wcześniej nie czułam żadnych skurczy przepowiadających czy czegokolwiek, teraz od kilku dnie pobolowa mnie brzuch jak na okres ale to raczej tak że trwa to np 30 min i przechodzi. Nie zauważyłam twardnienia brzucha. Czy to są właśnie skurcze przepowiadające?
 
reklama
Na tym etapie skurcze przepowiadajace moga bolec jak na okres, ale kazda taka sytuacje mimo wszystko powinnas konsultowac z ginekologiem.
 
Laski, co może oznaczać ból krzyża jak na okres w 35 tyg? Na ostatniej wizycie ginekolog powiedział że główka jest już dość nisko a szyjka miękka ale zamknięta. Wcześniej nie czułam żadnych skurczy przepowiadających czy czegokolwiek, teraz od kilku dnie pobolowa mnie brzuch jak na okres ale to raczej tak że trwa to np 30 min i przechodzi. Nie zauważyłam twardnienia brzucha. Czy to są właśnie skurcze przepowiadające?
Tak jak wyżej, najlepiej pogadać z ginekologiem.
Ja np ból „jak na okres” miałam od ok 34 aż do samej połowy 39 tygodnia, kiedy to miałam cesarke. Ten ból znikał i wracał co chwile, jeszcze dzień przed cesarką myślałam, ze już urodzę naturalnie, bo tak mnie ten brzuch bolał jak w pierwszy dzień okresu (a może nawet bardziej), a okazało się ze ten ból to nic innego jak te skurcze przepowiadające.
 
Do góry