reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból krzyża na początku ciąży

Staram się chodzić w miarę tyle na ile pozwalają mi moje plecy.
Jeszcze na dodatek mój partner się przeziębił i brakuje mi jeszcze tego żebym od niego załapała 😭
Jutro mam ginekologa, trzymajcie kciuki żeby było wszystko dobrze 🤗 jestem dobrej myśli że jak był pęcherzyk żółtkowy tydzień temu widoczny to na pewno teraz będzie zarodek z serduszkiem 🤗 ale mimo wszystko stres mnie nie opuszcza
Trzymam kciuki 🙂
 
reklama
Dziewczyny jest fajna klinika ortopedii, rehabilitacji i medycyny sportowej w Warszawie - enel sport. Mają też tam nawet rehabilitację uroginekolocziczną, szukając dla siebie specjalisty wtedy ją właśnie znalazłam. Polecam, mają super personel i nie ma problemu z umówieniem wizyty mają czynne od 7.00do 21.00 jak dobrze pamiętam. https://bit.ly/enel-sport
Fajny spam, ale ciągle spam :/ ile zapłacili za te wszystkie reklamy?:) wystarczająco?
 
Do góry