reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból menstruacyjny zamiast okresu

ketlinka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2023
Postów
16
Dziewczyny czy miałyście taką sytuację, że w dniu spodziewanej miesiączki miałyście ból jak na okres, ale okresu nie było?
 
reklama
Nasz organizm to nie maszyna, okres może się spóźnić, a same bóle menstruacyjne mogą się zacząć już sporo przed okresem.
 
Ja miałam tylko raz, jak zaszłam w ciążę:) nawet tydzień przed okresem się zaczęły wtedy bóle menstruacyjne. Wcześniej zawsze, do pół godziny po rozpoczęciu bólu dostawałam miesiączkę..
 
A silne miałaś te bóle ? Mi też zaczęły się kilka dni przed terminem, ale były dość umiarkowane :) dziś miałam termin miesiączki i ból się nasilił dlatego myślałam że to już 🙈 ale o dziwo nadal cisza.... Zawsze miałam okres co do dnia z więc po poczekam jeszcze kilka dni ;)
 
Nasz organizm to nie maszyna, okres może się spóźnić, a same bóle menstruacyjne mogą się zacząć już sporo przed okresem.
Oczywiście, zdaję sobie z tego sprawę, że nasz organizm to nie maszyna ;) ja co prawda zawsze miałam okres bardzo punktualnie. Tym razem też bóle zaczęły się kilka dni przed terminem. Wczoraj miałam termin miesiączki i ból był największy, ale okres nie przyszedł. Dziś ból brzucha jest już znacznie mniejszy, ale nadal czekam ;)
 
reklama
Cykle miałam przeważnie regularne, ale zdarzały się też opóźnienia o 3-5 dni, bóle menstruacyjne miałam mimo spóźniającej się miesiączki
 
reklama
Do góry