reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból miednicy i odcinka krzyżowego

A u mnie przy skracającej się szyjce występowały raczej takie kłucia w pochwie, bóle podbrzusza jak na okres a szyjka poleciała baaardzo. Pessar miałam zakładany jakoś w 15tc przy szyjce ok 1cm. Za to od 10tc i przez całą ciążę miałam bóle przy przekręcaniu się, chodzeniu itp, czasem nawet nie mogłam ustać na nogach, wstać bo macica naciskała na żyłę. Przeszło samo po porodzie.
A ja miałam typową rwę przy skracającej się szyjce, za to żadnego kłucia i bólu w podbrzuszu.
 
reklama
Wracam po konsultacjach 😀. Po wizycie u ginekologa, który potwierdził, że z szyjką wszystko ok od razu umówiłam się do fizjoterapeutki. Okazało się, że to zablokowany lewy staw krzyżowo biodrowy i dodatkowo wzmożone napięcie mięśni dna miednicy 😓.
 
Do góry