reklama

Ból nerek

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez zxcv, 7 Sierpień 2015.

1. zxcv

zxcv Zaciekawiona BB

Hej, mam do Was pytanie. Miałyście w ciąży problem z nerkami? Bo mnie boli lewa nerka (aczkolwiek nie jestem pewna, czy to nerka) i się bardzo boję, i nie wiem co mam robić. Pomóżcie :(

2. bojąca

bojąca Fanka BB :)

jedź do izbę przyjęć

3. reklama
  4. Elenna

Elenna Fanka BB :)

Tak. W ciąży często robią się zastoje i występuje kolka nerkowa. Ja od razu skontaktowałam z ginekologiem, bo u mnie ból był promienujący w okolice jajnika i pachwiny. Ze względu że miewałam juz wcześniej, przed ciążą, takie dolegliwości mogłam zostać w domu brać no spę i pić dużo wody. Na to innego leku nie ma, ale lepiej żeby Cię lekarz obejrzał.

5. sylwcia8526

sylwcia8526 Fanka BB :)

w pierwszej ciąży mialam zastój w nerkach i okropne kolki, mam nadzieje że to się nie powtorzy w tej ciąży bo to coś okropnego , niesamowity ból :((

6. CieńWielkiejGóry

CieńWielkiejGóry Fanka BB :)

Ja mam problem z nerkami.Przy pierwszych dolegliwosciach w prawej nerce wyszeo lekko powiekszone UKM.Bralam furagine i przeszlo.Teraz zas sie powtorzylo ,bylam na IP w sobote,mialam dwa wyjscia albo na patologie ciazy na oddzial albo do domu i nospa....Bo w usg nic nie wyszlo.Nerki bola ale z rozna czestotliwoscia.Ale niestety jak dolegliwosci sie nasila czy inne objawy dojda to zaraz na IP i na oddzial...

7. e-RzecznikNoSpa

e-RzecznikNoSpa Początkująca w BB

Szanowna Pani,
    lek No-Spa przeznaczony jest do stosowania na różne bóle. Znajduje zastosowanie w następujących schorzeniach: kamica nerkowa, kamica moczowodowa, zapalenie miedniczek nerkowych, zapalenie pęcherza moczowego oraz bolesne parcie na mocz. Jednak o podaniu No-Spy w okresie ciąży i laktacji zawsze decyduje lekarz. Proszę skontaktowac się ze swoim lekarzem prowadzącym.

8. Milena Cortéz

Milena Cortéz Zaciekawiona BB

Mam podobny problem co Ty, z tym że u mnie wystąpiło zapalenie pęcherza, już wyleczone 2-tygodniową kuracją antybiotykami. Po wizycie w toalecie przez ok. 2 minuty bolą mnie strasznie nerki, gdy chwilę posiedzę lub poleżę ból stopniowo przechodzi. Dziś byłam u lekarki, która powiedziała, że w moczu nie występują bakterie, wyniki morfologii w normie, więc jest to najprawdopodobniej spowodowane rozszerzaniem sie macicy i uciskiem na niektóre narządy. Jest to jednak lekarz pierwszego kontaktu, mieszkam w Irlandii, a tu pierwsza wizyta u ginekologa przypada aż na II trymestr ciąży, mam za sobą jedynie usg i wizytę u położnej. Zrób sobie badanie moczu razem z posiewem oraz dokładną morfologię krwi, jeśli wyniki będą dobre to duża szansa, że nie masz się czym przejmować :) No i koniecznie odwiedź lekarza.

Poleć forum