reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

B贸l owulacyjny

Aska111

Aktywna w BB
Do艂膮czy艂(a)
18 Wrzesie艅 2021
Post贸w
88
Hejka dziewczyny 馃檪
Mam pytanie (skierowane bardziej do tych, kt贸re monitoruj膮 swoj膮 owulacje). A mianowicie: kiedy wyst臋puje b贸l owulacyjny? Przed owulacja, w trakcie czy mo偶e po? Czy ka偶da z nas ma inaczej?
Pozdrawiam 鈽猴笍

reklama

Lilka92

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
16 Grudzie艅 2020
Post贸w
652
Hejka dziewczyny 馃檪
Mam pytanie (skierowane bardziej do tych, kt贸re monitoruj膮 swoj膮 owulacje). A mianowicie: kiedy wyst臋puje b贸l owulacyjny? Przed owulacja, w trakcie czy mo偶e po? Czy ka偶da z nas ma inaczej?
Pozdrawiam 鈽猴笍
Cze艣膰, og贸lnie to kwestia indywidualna, niekt贸re kobiety, kt贸re monitoruj膮 swoj膮 owulacj臋 nie maj膮 偶adnego b贸lu, niekt贸re maj膮. Ja mam, a dzi臋ki monitoringowi USG mog艂am sobie potwierdzi膰 swoje odczucia - do tego mam regularne cykle wi臋c mog臋 mie膰 wi臋ksz膮 pewno艣膰 kiedy ta owulacja jest... ale w naturze r贸偶ne s膮 przypadki 馃檪 Niestety sam b贸l mo偶e 艣wiadczy膰 o r贸偶nych rzeczach, nawet o stanie zapalnym i tak naprawd臋 dop贸ki nie b臋dziesz obserwowa膰 dok艂adnie swojego organizmu i potwierdza膰 owu na USG to po b贸lach nie b臋dziesz mie膰 w 100% pewno艣ci. Mo偶esz zacz膮膰 od prowadzenia kalendarzyka(mierzenie temperatury i obserwacja) i test贸w owulacyjnych wtedy mo偶esz wnioskowa膰, 偶e mo偶e ten b贸l by艂 spowodowany owulacj膮 馃檪

Aska111

Aktywna w BB
Do艂膮czy艂(a)
18 Wrzesie艅 2021
Post贸w
88
Ja w艂a艣nie mam takie b贸le i si臋 zastanawiam czy s膮 w trakcie czy mo偶e po owu. Nie monitoruj臋 mojego cyklu, a miesi膮czki mam nieregularne (29-37 dni).
I zastanawiam si臋 czy mog臋 by膰 w ci膮偶y bo we wtorek (11dc) by艂y przytulanki. I od tego czasu bola艂o mnie strasznie podbrzusze i d贸艂 plec贸w ( jak na okres), do tego przemiennie biegunka i zaparcia oraz bulgotanie w brzuchu. Dodam jeszcze 偶e sam stosunek powodowa艂 dyskomfort i ucisk w brzuchu. Wczoraj za艣 b贸l si臋 zmieni艂 i by艂 bardziej k艂uj膮cy i ci膮gn膮cy oraz obni偶a temperatura cia艂a (36,2掳C). Dzi艣 podobnie. .

Lilka92

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
16 Grudzie艅 2020
Post贸w
652
Ja w艂a艣nie mam takie b贸le i si臋 zastanawiam czy s膮 w trakcie czy mo偶e po owu. Nie monitoruj臋 mojego cyklu, a miesi膮czki mam nieregularne (29-37 dni).
I zastanawiam si臋 czy mog臋 by膰 w ci膮偶y bo we wtorek (11dc) by艂y przytulanki. I od tego czasu bola艂o mnie strasznie podbrzusze i d贸艂 plec贸w ( jak na okres), do tego przemiennie biegunka i zaparcia oraz bulgotanie w brzuchu. Dodam jeszcze 偶e sam stosunek powodowa艂 dyskomfort i ucisk w brzuchu. Wczoraj za艣 b贸l si臋 zmieni艂 i by艂 bardziej k艂uj膮cy i ci膮gn膮cy oraz obni偶a temperatura cia艂a (36,2掳C). Dzi艣 podobnie. .
Troch臋 wygl膮da mi to na infekcj臋, bo dyskomfort podczas stosunku m贸wi, 偶e co艣 jest nie tak. Je偶eli nie obserwujesz swojego cyklu to b臋dzie ci臋偶ko powiedzie膰 czy owu by艂a akurat blisko wsp贸艂偶ycia 馃檮 temperatura nic Ci nie da, bo musisz mie膰 par臋 cykli, gdzie b臋dziesz mierzy膰 codziennie o sta艂ej porze, termometrem owulacyjnym (dwa miejsca po przecinku),w pochwie/ustach/ odbycie i wszystko notowa膰, a w ci膮偶y oscyluje ona ko艂o 37 stopni. Najlepiej id藕 do ginekologa i wszystko mu powiedz, dobrze by艂oby wyregulowa膰 w miar臋 mo偶liwo艣ci sw贸j cykl i wtedy b臋dzie Ci 艂atwiej , dodatkowo dobrze by艂oby sprawdzi膰 czy nie ma infekcji. Dobry lekarz na pewno Ci臋 dobrze pokieruje. Polecam r贸wnie偶 testy owulacyjne, ale nie daj膮 one 100% pewnosci, 偶e w najbli偶szym czasie b臋dzie owu 馃檪

Aska111

Aktywna w BB
Do艂膮czy艂(a)
18 Wrzesie艅 2021
Post贸w
88
Troch臋 wygl膮da mi to na infekcj臋, bo dyskomfort podczas stosunku m贸wi, 偶e co艣 jest nie tak. Je偶eli nie obserwujesz swojego cyklu to b臋dzie ci臋偶ko powiedzie膰 czy owu by艂a akurat blisko wsp贸艂偶ycia 馃檮 temperatura nic Ci nie da, bo musisz mie膰 par臋 cykli, gdzie b臋dziesz mierzy膰 codziennie o sta艂ej porze, termometrem owulacyjnym (dwa miejsca po przecinku),w pochwie/ustach/ odbycie i wszystko notowa膰, a w ci膮偶y oscyluje ona ko艂o 37 stopni. Najlepiej id藕 do ginekologa i wszystko mu powiedz, dobrze by艂oby wyregulowa膰 w miar臋 mo偶liwo艣ci sw贸j cykl i wtedy b臋dzie Ci 艂atwiej , dodatkowo dobrze by艂oby sprawdzi膰 czy nie ma infekcji. Dobry lekarz na pewno Ci臋 dobrze pokieruje. Polecam r贸wnie偶 testy owulacyjne, ale nie daj膮 one 100% pewnosci, 偶e w najbli偶szym czasie b臋dzie owu 馃檪
Dzi臋kuj臋 bardzo za pomoc 鈽猴笍
Na szcz臋艣cie jestem um贸wiona na 29 wrze艣nia do gina z wizyt膮 kontrol膮 wi臋c si臋 wszystkiego dowiem 馃檪
Pozdrawiam 鈽猴笍

Do g贸ry