reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból pieprzyka, pomocy!!!

kasia121

Początkująca w BB
Dołączył(a)
12 Październik 2010
Postów
17
Miasto
Kock
Witam!
Od jakiegos czasu strasznie boli mnie pieprzyk ktory mam w pachwinie, do tego ropieje, jest spory taki wystający. Bpli mnie cały czas, chyba ze siade i sie nieruszam, a jak chodze to boli. Co to moze byc, i gdzie sie z tym udac?
Napoczatku myslałam ze przy goleniu go podrazniłam, ale nie, obejrzałam dokładnie to miejsce, prosze o rade i jakąs podpowiedz. Przyznam szczerze ze sie troszke obawiam:-(
 
reklama
Kasiu, jeżeli to pieprzyk, którego miałaś od dawna i teraz zaczął boleć, a nie zwykły ropień, to musisz iść do lekarza - pewnie dermatologa. To chyba jedyna rada niestety.
Głowo do góry i maszeruj do doktora ;)
 
Nie chciałabym Cię straszyć,ale idz jak najszybciej do dermatologa, on moze skierowac Cię dalej do onkologa, poniewaz z tego co opisujesz wynika ze moze byc to czerniak, ktory jest bardzo niebezpieczny. Wiem ze to zle brzmi, ale tak to wygląda, nie zwlekaj, idz jak najszybciej do lekarza i to dobrego. 3-mam kciuki aby nie było to nic groznego.
 
albo stan zapalny wokół znamienia drażnionego, Które tak czy siak musi zobaczyć dermatolog, na zwykłą izbę przyjęć też możesz jechać...oni najwyżej wezwą kogo trzeba, bo na wizytę dermatologa to poczekasz w kolejce, a prywatnie wycięcie znamienia ok 100-200 zł
 
Witam serdecznie wszystkie przyszłe mamy i mamusie
usmiech.gif

PROŚBA

Piszę pracę licencjacką skierowaną właśnie do młodych matek i w związku z tym mam gorącą prośbę o wypełnienie ankiety, która jest anonimowa i nie zabierze Paniom dużo czasu.
Z góry serdecznie dziękuję i bardzo proszę o kontakt osoby, które chciałyby wziąć udział w moich badaniach wówczas odeśle ankietę na Państwa e-mail. Podaje swój adres e-mail: roza004@wp.pl
 
kasia121, ja mam pieprzyk ale pod pacha, co prawda nie ropieje, ale od kad jestem w ciazy to sie powiekszyl! Tzn mam go wiadomo od zawsze, normalnie byl wypukly, ale moglam sie golic itd. A w ciazy jakby wyrósł! Normalnie urusł, tak ze wystaje! Pokazałam to ginowi, i powiedział mi ze trzeba by to wyciąć po ciązy! No sama nie wiem, troche sie boje! A Ty swojego wycięłaś?
 
Dziewczyny nie ma się czego bać, bo nie ma nic gorszego jak zrobi sie stan zapalny i to sie rozsieje, Czerniak skóry może nie dawać znac o sobie baaardzo długo ale jak się uaktywni to masakra. Każdy rak skóry na takim etapie jest uleczalny, wystarczy wyciąć draństwo z odpowiednim marginesem zdrowej tkanki, a najbezpieczniej poprostu jest iśc zasięgnąć opini dermatologa, Jeśli chcecie wyciąć na NFZ a znamię jest podejrzane można odczekać kolejkę na oddziałach onkologii.
 
reklama
Ja bym się wybrała do chirurga i zrobiła sobie łyżeczkowanie, bo w takim miejscu zawsze będzie ryzyko, że cała sprawa będzie się "babrać", więc moim zdaniem lepiej to usunąć.
 
Do góry