reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból piersi 2tyg przed miesiączką

Dołączył(a)
12 Styczeń 2023
Postów
1
Hejka. Spieszę do Was z pytaniem.
Mianowicie w 16dniu cyklu zaczęły mnie boleć piersi. Na początku nie zwracałam na to zbytnio uwagi dopóki nie zaczęłam odczuwać tego przy schodzeniu po schodach. Cykle mam 33dniowe, dziś jest 24 dzień cyklu a piersi jak bolały tak bolą. Dodam, że nigdy nie zaczynały mnie boleć tak wcześnie przed okresem. Czy istnieje takie prawdopodobieństwo, że jakaś fasolka daje o sobie znaki? Robiłam testy ale negatywne więc może za wcześnie.
PS. Mam też torbiel na prawym jajniku o którym dowiedziałam się miesiąc temu, więc może to jakieś hormony?
 
reklama
Po pierwsze nie ma objawów ciąży bez ciąży więc skoro test jest negatywny to to co odczuwasz nie ma nic wspólnego z ciążą.
Po drugie 14 dni przed miesiączka to zazwyczaj czas około owulacyjny więc dopiero można ewentualnie postarać się o ciążę 💁‍♀️
Po drugie jeśli nie monitorujesz cyklu w jakiś dokładniejszy sposób niż kalendarzyk to możesz być świeżo po owu, a piersi bolą od naturalnie rosnącego progesteronu w drugiej fazie.
 
Hejka. Spieszę do Was z pytaniem.
Mianowicie w 16dniu cyklu zaczęły mnie boleć piersi. Na początku nie zwracałam na to zbytnio uwagi dopóki nie zaczęłam odczuwać tego przy schodzeniu po schodach. Cykle mam 33dniowe, dziś jest 24 dzień cyklu a piersi jak bolały tak bolą. Dodam, że nigdy nie zaczynały mnie boleć tak wcześnie przed okresem. Czy istnieje takie prawdopodobieństwo, że jakaś fasolka daje o sobie znaki? Robiłam testy ale negatywne więc może za wcześnie.
PS. Mam też torbiel na prawym jajniku o którym dowiedziałam się miesiąc temu, więc może to jakieś hormony?
W jaki sposób chciałabyś mieć objawy ciąży przed zapłodnieniem?
 
Do góry