reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból piersi tydzień po owulacji

Dołączył(a)
20 Grudzień 2023
Postów
9
Dziewczyny, może któraś z was tak miała? Owulacja monitorowana u ginekologa. Była 01.02.2024r. Tydzień po niej dostałam mocnego bólu piersi. Czy któraś była w ciąży z takim objawem? Okres powinnam dostać 21.02.2024r. Więc z testu jeszcze nic nie wykryło - robiłam 11.02.2024r.
Oprócz tego na razie nic nie zauważyłam. Piersi bolały mnie 2-3 dni przed miesiączką ale nigdy nie tyle szybciej. Mam cichą nadzieję że może się udało…
 
reklama
Nie jest towyznacznikzajscia w ciaze. Cyklenie musza byc takie same. Tak samo jak objawy pms. Jesli bylby to objaw ciazy to test wyszedlby pozytywnie. Musisz poczekac do terminu miesiaczki i wtedy wykonac test.
 
Dziewczyny, może któraś z was tak miała? Owulacja monitorowana u ginekologa. Była 01.02.2024r. Tydzień po niej dostałam mocnego bólu piersi. Czy któraś była w ciąży z takim objawem? Okres powinnam dostać 21.02.2024r. Więc z testu jeszcze nic nie wykryło - robiłam 11.02.2024r.
Oprócz tego na razie nic nie zauważyłam. Piersi bolały mnie 2-3 dni przed miesiączką ale nigdy nie tyle szybciej. Mam cichą nadzieję że może się udało…
Mnie faktycznie w obu ciążach piersi bolały o wiele mocniej niż zazwyczaj z drugiej strony strony mnie potrafiły boleć i tak na 10 dni przed miesiączką w cyklach bez ciąży. Po prostu w ciąży bolały mnie inaczej i o wiele bardziej.

Jednak przyznam, że podczas starań sama się doszukiwałam objawów i... To nie jest dobre. W drugiej ciąży w dzień oczekiwanej miesiączki wstałam rano i nadal mnie bolały tak okrutnie i już wiedziałam, że test wyjdzie pozytywny. No ale to było bliżej miesiaczki.
 
Dziewczyny, może któraś z was tak miała? Owulacja monitorowana u ginekologa. Była 01.02.2024r. Tydzień po niej dostałam mocnego bólu piersi. Czy któraś była w ciąży z takim objawem? Okres powinnam dostać 21.02.2024r. Więc z testu jeszcze nic nie wykryło - robiłam 11.02.2024r.
Oprócz tego na razie nic nie zauważyłam. Piersi bolały mnie 2-3 dni przed miesiączką ale nigdy nie tyle szybciej. Mam cichą nadzieję że może się udało…
To jest objaw podwyższającego się progesteronu w drugiej fazie cyklu :) Mnie bolały normalnie, a jak zaszłam to wyjątkowo nie bolały przed terminem 😅
 
Jeśli owulacja była 01.02 to 21.02 jest dość późnym terminem na @...
Raczej @ powinnaś dostać w okolicach 15.02. Norma to 10-16dni.
 
Mnie bolały tydzień przed okresem i byłam w ciąży a wcześniej mnie nie bolały więc domyśliłam się , w 1 ciąży nie bolały mnie piersi ,
 
reklama
ale to znaczy zapewne że są jakieś zawirowania hormonalne, a one mogą utrudniać zajście w ciążę
 
reklama
Do góry