reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból piersi w ciąży 10 tc.

Lil.

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Luty 2022
Postów
165
Witam. Dziewczyny czy miałyście cały czas ból piersi w ciąży? Ja właściwie najbardziej przy dotyku sutki, tak to nie jest to mocno dokuczliwe. A dziś dotykam sutki i nie czuję bólu. Trochę się martwię. W zeszłym roku poroniłam, ciąża obumarła w 8 tc. wtedy też przestały mnie boleć piersi. Obecnie jestem w 10 tc. Wizytę u lekarza mam za tydzień, nie chcę panikować, bo pewnie jestem teraz przewrażliwiona, może to normalne że raz bolą mniej raz bardziej. Zdarzało Wam się, że któregoś dnia Was nie bolały, a wszystko było dobrze?
 
reklama
Witam. Dziewczyny czy miałyście cały czas ból piersi w ciąży? Ja właściwie najbardziej przy dotyku sutki, tak to nie jest to mocno dokuczliwe. A dziś dotykam sutki i nie czuję bólu. Trochę się martwię. W zeszłym roku poroniłam, ciąża obumarła w 8 tc. wtedy też przestały mnie boleć piersi. Obecnie jestem w 10 tc. Wizytę u lekarza mam za tydzień, nie chcę panikować, bo pewnie jestem teraz przewrażliwiona, może to normalne że raz bolą mniej raz bardziej. Zdarzało Wam się, że któregoś dnia Was nie bolały, a wszystko było dobrze?
Cześć, ja tak miałam :) jestem obecnie w 22tyg. Piersi bolały okropnie.. Jednego dnia nagle przestawały na dzień dwa, później ból wracał .
Jeżeli się masz zamartwiać cała ciążę to polecam zakupić detektor tętna 😇 mi po stracie dużo pomógł 😇 oczy na tak wczesnym etapie możesz nie znaleść jeszcze bicia serduszka. Ale w późniejszych tygodniach to dużo pomogą jeżeli chodzi o psychike.
 
Jak najbardziej jest to normalne. 😄 Wszystkie objawy jakie miałam w ciąży przychodziły i odchodziły. ;) Czasem wracały (ból piersi na przykład), a czasem znikały na dobre (poranne mdłości - na szczęście!). ;)
 
Tak. Mnie raz bolały piersi, raz nie. Też się ogromnie stresowałam na początku jak mnie przestały boleć. Ale było wszystko ok, a dziś mamy 22 dniowego synka u boku 🙂💙
 
Witam. Dziewczyny czy miałyście cały czas ból piersi w ciąży? Ja właściwie najbardziej przy dotyku sutki, tak to nie jest to mocno dokuczliwe. A dziś dotykam sutki i nie czuję bólu. Trochę się martwię. W zeszłym roku poroniłam, ciąża obumarła w 8 tc. wtedy też przestały mnie boleć piersi. Obecnie jestem w 10 tc. Wizytę u lekarza mam za tydzień, nie chcę panikować, bo pewnie jestem teraz przewrażliwiona, może to normalne że raz bolą mniej raz bardziej. Zdarzało Wam się, że któregoś dnia Was nie bolały, a wszystko było dobrze?

Hej, ja miałam 4 dni piersi ekstremalnie obolałe i powiększone, a potem przez np 2 dni nic, jakbym była po okresie, miękkie i zero bólu. Mimo, że nie jest to żaden wyznacznik to nie umiałam się tym nie martwić. Dziś jestem w 25 tygodniu ciąży :)
 
Ostatnia edycja:
Witam. Dziewczyny czy miałyście cały czas ból piersi w ciąży? Ja właściwie najbardziej przy dotyku sutki, tak to nie jest to mocno dokuczliwe. A dziś dotykam sutki i nie czuję bólu. Trochę się martwię. W zeszłym roku poroniłam, ciąża obumarła w 8 tc. wtedy też przestały mnie boleć piersi. Obecnie jestem w 10 tc. Wizytę u lekarza mam za tydzień, nie chcę panikować, bo pewnie jestem teraz przewrażliwiona, może to normalne że raz bolą mniej raz bardziej. Zdarzało Wam się, że któregoś dnia Was nie bolały, a wszystko było dobrze?
Ja tez tak miałam i w sumie dalej mam, że raz bolą, a raz nie. Raz bolą bardziej, a raz mniej. Bardzo się to zmienia. ☺️
 
reklama
Dzięki dziewczyny ☺️ pierwszy raz mam tak, że nie bolą, jutro mogłyby już trochę poboleć 😉
 
Do góry