reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból piersi - wczesny objaw ciąży?

reklama
Ja mialam nabrzmiale bardzo piersi, bolaly mnie dopiero tydzien po pozytywnym teście i to nie ciagle a po całym dniu noszenia stanika. Byly bardzo nabrzmiale i udelikatnione, zadnych zmian na sutkach, czy bylt widoczne zyly ? U mnie i tak sa widoczne, wiec ciezko stwierdzić. I w sumie wszelkie objawy nastapily dopiwro po tygodniu od testu, bo wczesniej przed @ bardzo bylam senna, ale nie rano jak to zawsze bylo przed @ tylko wieczorem, bylam nie do zycia od godziny 18. Ksw przespalam, co bylo dziwne dla mnie. Zobaczysz, ze kiedy sie uda mozesz zauwazyc cos zupełnie przypadkiem ze jest inaczej niz zawsze. Uda sie. 😉
 
Ja mialam nabrzmiale bardzo piersi, bolaly mnie dopiero tydzien po pozytywnym teście i to nie ciagle a po całym dniu noszenia stanika. Byly bardzo nabrzmiale i udelikatnione, zadnych zmian na sutkach, czy bylt widoczne zyly ? U mnie i tak sa widoczne, wiec ciezko stwierdzić. I w sumie wszelkie objawy nastapily dopiwro po tygodniu od testu, bo wczesniej przed @ bardzo bylam senna, ale nie rano jak to zawsze bylo przed @ tylko wieczorem, bylam nie do zycia od godziny 18. Ksw przespalam, co bylo dziwne dla mnie. Zobaczysz, ze kiedy sie uda mozesz zauwazyc cos zupełnie przypadkiem ze jest inaczej niz zawsze. Uda sie. 😉
Mam widoczne żyły, ale ból ustąpił jakby ręką odjął, z tym że są pełniejsze ☺️
 
Mam widoczne żyły, ale ból ustąpił jakby ręką odjął, z tym że są pełniejsze ☺️
Wiesz nic straconego, nie bede cie nakrecac bo uwierz kazda reaguje inaczej. W 1 ciazy wgl nie zwrocilam uwage na piersi, mialam normalny okres i o dziwo okazalo sie, ze jestek w 8 tyg ciazy, urodzilam zdrowa coreczke. W poronionej mialam objawy tych piersi i zmeczenia. A niektóre dziewczyny maja stos objawow, inne wcale. Daleko masz do @?
 
Mam widoczne żyły, ale ból ustąpił jakby ręką odjął, z tym że są pełniejsze ☺️
Aa jeszcze jedno, ja mialam pełne piersi na owu i po. W udanym cyklu wydaje mi sie ze byly od owu ciagle pelne. A orzy nie udanych bylt pelne do dnia @, na okres odpuszczaly i tak do dnia @. Takze sama widzisz, kwestia gdzies sie nauczyc organizmu choc i on jest zmienny
 
Dziewczyny ja jestem 4dni przed @, wczoraj pozytywny test ciążowy i żadnych innych objawów BRAK. No może poza lekkim pobolewaniem podbrzusza od czasu do czasu. Dwie pozostałe ciążę były inne - miałam objawy, w tym ból sutków od początku ;)
Każdy organizm reaguje inaczej. Każda z Nas jest inna :)
 
reklama
Aa jeszcze jedno, ja mialam pełne piersi na owu i po. W udanym cyklu wydaje mi sie ze byly od owu ciagle pelne. A orzy nie udanych bylt pelne do dnia @, na okres odpuszczaly i tak do dnia @. Takze sama widzisz, kwestia gdzies sie nauczyc organizmu choc i on jest zmienny
Z miesiączką tak naprawdę trudno powiedzieć, bo mam nieregularne cykle 🙈 Ale myśle, że jeżeli zrobię test za ok. 10 dni, to jeśli test będzie miał być pozytywny to będzie ☺️ Także cierpliwie czekam ..
 
Do góry