reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból piersi - wczesny objaw ciąży?

Dziś masz 13-14 dpo, więc test powinien być już wiarygodny. Wiesz jakiej długości masz zazwyczaj fazę lutealną? Jeśli nie wiesz to prawidłowo trwa ona max 16 dni, więc za 4 dni najpozniej powinnaś dostać okres. Oczywiście z każdym kolejnym dniem test będzie bardziej wiarygodny, pytanie czy jest sens ich tyle kupować i wydawać na nie kasę, czy nie lepiej od razu udać się na badanie z krwi.
Niestety nie wiem ile trwa u mnie faza lutealna, teraz to właśnie się dopiero okaże :) Wcześniej tego tak ‚bacznie’ nie obserwowałam, dopiero od tego cyklu jestem pod okiem ginekologa, był ten monitoring cyklu, owulacji.
 
reklama
Dziś masz 13-14 dpo, więc test powinien być już wiarygodny. Wiesz jakiej długości masz zazwyczaj fazę lutealną? Jeśli nie wiesz to prawidłowo trwa ona max 16 dni, więc za 4 dni najpozniej powinnaś dostać okres. Oczywiście z każdym kolejnym dniem test będzie bardziej wiarygodny, pytanie czy jest sens ich tyle kupować i wydawać na nie kasę, czy nie lepiej od razu udać się na badanie z
Niestety nie wiem ile trwa moja faza lutealna, tak jak pisałam wcześniej w innym poście - miałam nieregularne miesiączki, piję Miositogyn GT na uregulowanie cyklu, jestem od miesiąca pod okiem ginekologa, dopiero od tego cyklu zaczęłam obserwować swój organizm i miałam monitoring cyklu, owulacji, dlatego wiem że wystąpiła. Czy tarczyca może wpływać na długość fazy lutealnej?
 
Niestety nie wiem ile trwa moja faza lutealna, tak jak pisałam wcześniej w innym poście - miałam nieregularne miesiączki, piję Miositogyn GT na uregulowanie cyklu, jestem od miesiąca pod okiem ginekologa, dopiero od tego cyklu zaczęłam obserwować swój organizm i miałam monitoring cyklu, owulacji, dlatego wiem że wystąpiła. Czy tarczyca może wpływać na długość fazy lutealnej?
Prawidłowa faza lutealna ma 10-16 dni i zazwyczaj co cykl powinna być stała. Ja mam zazwyczaj 14-dniową, ale czasami skraca się o parę dni. Nie wiem czy tarczyca ma na nią wpływ. Póki co u Ciebie jest jeszcze w normie.
 
Prawidłowa faza lutealna ma 10-16 dni i zazwyczaj co cykl powinna być stała. Ja mam zazwyczaj 14-dniową, ale czasami skraca się o parę dni. Nie wiem czy tarczyca ma na nią wpływ. Póki co u Ciebie jest jeszcze w normie.
Zrobię jeszcze test w piątek bądź w weekend :)
 
Prawidłowa faza lutealna ma 10-16 dni i zazwyczaj co cykl powinna być stała. Ja mam zazwyczaj 14-dniową, ale czasami skraca się o parę dni. Nie wiem czy tarczyca ma na nią wpływ. Póki co u Ciebie jest jeszcze w normie.
Dziewczyny, a czy jest możliwa implantacja zarodka 14/15 dni po owulacji?
 
Dziewczyny, a czy jest możliwa implantacja zarodka 14/15 dni po owulacji?
Ja miałam w pierwszej ciąży plamienie implantacyjne dokładnie w dniu miesiączki a 3dni później test był pozytywny :) to pamiętam do dziś. Miałam tylko troszkę różowo-brązowego śluzu z niteczką krwi na wkładce.

A skąd pytanie jeśli można wiedzieć? :) Zaobserwowałaś coś?
 
Ja miałam w pierwszej ciąży plamienie implantacyjne dokładnie w dniu miesiączki a 3dni później test był pozytywny :) to pamiętam do dziś. Miałam tylko troszkę różowo-brązowego śluzu z niteczką krwi na wkładce.

A skąd pytanie jeśli można wiedzieć? :) Zaobserwowałaś coś?
Jakąś godzinkę temu byłam w łazience i zobaczyłam na papierze to co właśnie napisałaś - różowo brązowy śluz 🙂
Nie wiem czy zaczyna się miesiączka, czy może jednak coś innego, nie pozostaje mi chyba nic innego jak czekać 🙂
 
Jakąś godzinkę temu byłam w łazience i zobaczyłam na papierze to co właśnie napisałaś - różowo brązowy śluz 🙂
Nie wiem czy zaczyna się miesiączka, czy może jednak coś innego, nie pozostaje mi chyba nic innego jak czekać 🙂


No to trzymam kciuki żeby to był zwiastun ciąży ♥️🙏
 
reklama
Do góry