reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból piersi - wczesny objaw ciąży?

reklama

Kamila1996

Aktywna w BB
Głowa do góry i kolejna szansa przed Wami! :)
Ale mimo wszystko cieszę się, że dostałam miesiączkę w granicach normy, bo dzisiaj mam 35 dzień cyklu. Czyli Miositogyn GT działa (te saszetki do picia) i od dwóch tygodni biorę Euthyrox. To już o wiele szybciej, niż jak miałam kilka miesięcy temu ☺️

Cerolajna

Zaangażowana w BB
Ale mimo wszystko cieszę się, że dostałam miesiączkę w granicach normy, bo dzisiaj mam 35 dzień cyklu. Czyli Miositogyn GT działa (te saszetki do picia) i od dwóch tygodni biorę Euthyrox. To już o wiele szybciej, niż jak miałam kilka miesięcy temu ☺️
Widzisz, dobrze, że masz takie podejście :)
Tu w Niemczech nawet nie robią badań tarczycy w ciąży, generalnie nie chcą robić nic🤷 będzie dobrze!

Kamila1996

Aktywna w BB
Widzisz, dobrze, że masz takie podejście :)
Tu w Niemczech nawet nie robią badań tarczycy w ciąży, generalnie nie chcą robić nic🤷 będzie dobrze!
Cieszyłabym się gdyby to jednak była ciąża, ale wiem też, że żeby było wszystko dobrze, to tarczyca musi być uregulowana. A niestety na ostatnich badaniach wyszło 4,2 - czyli już granica normy. Dlatego endokrynolog od razu przepisała mi większą dawkę tabletek, ze względu na to że chcę zajść w ciąże. W pierwszym trymestrze tarczyca musi wynosić 2,5 - do 3 maksymalnie .

reklama

Cerolajna

Zaangażowana w BB
Cieszyłabym się gdyby to jednak była ciąża, ale wiem też, że żeby było wszystko dobrze, to tarczyca musi być uregulowana. A niestety na ostatnich badaniach wyszło 4,2 - czyli już granica normy. Dlatego endokrynolog od razu przepisała mi większą dawkę tabletek, ze względu na to że chcę zajść w ciąże. W pierwszym trymestrze tarczyca musi wynosić 2,5 - do 3 maksymalnie .

Widzisz tu tylko zapytała mnie czy biorę jakieś leki 🤦 Niemcy są pod tym względem naprawdę bardzo dziwni bo nie widzą potrzeby robienia wg nich "zbędnych badań".

A tarczycę można unormować, nie jest to dramat :) trochę czasu i leków i na pewno się uda.
Zrób sobie podstawowe badania jeśli ich jeszcze nie masz.

Do góry