reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból piersi - wczesny objaw ciąży?

W 11 dc miałaś owulacje i cykle masz 29dniowe czyli masz bardzo długą dążę lutealna. 18 dni to powyżej normy. Konsultowałaś to ginekologiem ?
A co do ciąży to zrób test albo bete za 3-4 dni i zobaczysz.
Zazwyczaj miałam owu ksiazkowa w tym miesiącu byla trochę wczesniej. Jakieś to wszystko pomieszczene mam tym razem....
 
reklama
Hej dziewczyny widzę że dawno nikt tu nie zaglądał ale mam mały zgryz, jestem w 21dc nie wiem ile ten cykl będzie trwał bo po poronieniu ostatni cykl trochę mi się wydłużył ale z reguły moje cykle trwają 29 dni. mianowicie od 3 dni po owu ktora była w 11dc
mam bolące piersi gdzie ból piersi dość mocno się uaktywnił, żyly są widoczne ale nie wiem czy takie mam zawsze i wokół brodawek robi mi się taka jakby ciemniejsza obwodka.
Dodatkowo w ciągu dnia może nie jakiś bardzo ale odczuwam klocie i ból jajników plus akurat dzisiaj ból podbrzusza. Szyjke od dzisiaj mam zamknięta, od spodu lekko twarda a od góry lekko miękka zamknięta.
Temperatura na czole na poziomie 36.8 na skroni 37.5 - 37.1 dziś robiłam test choć wiem ze sporo za wcześnie o czułości 20mlm i oczywiście wyszedł negatywny. Wg. Moich cykli @ powinnam dostać za jakiś tydzień.
O i jeszcze jedno nawet smieszne ale wczoraj to zauważyłam od jakiegos czasu z mężem oglądamy film na Netfliksie o seryjnym zabójcy i jak widzę trupa na ekranie to nie to że mnie mdli po prostu mnie obrzydza i tak dziwnie ściska w gardle że muszę zamknąć oczy. Nigdy tak nie miałam, nie jestem z tych brzydki wychodzi.
Nie wiem co o tym sądzić. Nie chce się nakręcać ale to jest silniejsze ode mnie... Czy może któraś z Was też tak miała?
Jeśli to objawy ciążowe to test ciążowy, a tym bardziej beta z labo wyjdą pozytywne. Temperatura mierzona na czole nic nie wnosi do tych obserwacji. Na jakiej podstawie wyznaczylas owu na 11dc?
 
Jeśli to objawy ciążowe to test ciążowy, a tym bardziej beta z labo wyjdą pozytywne. Temperatura mierzona na czole nic nie wnosi do tych obserwacji. Na jakiej podstawie wyznaczylas owu na 11dc?
Obserwacji szyjki i sluzu, + wzrost temp ale na czole. A jak mówisz że z czoła nic nie wnosi no to dupa. A im bardziej ssie w to wszystko zagłębiam tym więcej mam niejasnosci
 
Obserwacji szyjki i sluzu, + wzrost temp ale na czole. A jak mówisz że z czoła nic nie wnosi no to dupa. A im bardziej ssie w to wszystko zagłębiam tym więcej mam niejasnosci
Temp nie mierzy się na czole tylko w buzi albo w pochwie przy obserwacji cyklu. I to w dodatku trzeba znać temp ciała w rożnej fazie cyklu z kilku miesięcy żeby wyciągać jakiekolwiek wnioski.
3dni po owu nie ma szans na jakiekolwiek objawy ciążowe.
Tydzień przed miesiączką test może wyjść jak najbardziej negatywny.
Nie analizuj tak bardzo każdego kłucia, wzdęcia i strzyknięcia w plecach ;)

Czekaj z testowaniem do dnia miesiączki a jesli kupujesz testy to o czułości 10.

Powodzenia
 
Temp nie mierzy się na czole tylko w buzi albo w pochwie przy obserwacji cyklu. I to w dodatku trzeba znać temp ciała w rożnej fazie cyklu z kilku miesięcy żeby wyciągać jakiekolwiek wnioski.
3dni po owu nie ma szans na jakiekolwiek objawy ciążowe.
Tydzień przed miesiączką test może wyjść jak najbardziej negatywny.
Nie analizuj tak bardzo każdego kłucia, wzdęcia i strzyknięcia w plecach ;)

Czekaj z testowaniem do dnia miesiączki a jesli kupujesz testy to o czułości 10.

Powodzenia
 
Tak też zrobię i daje sobie na wstrzymanie, przecież nie jestem w stanie nic więcej zrobić. Bardzo dziękuję za odpowiedz☺
 
reklama
Obserwacji szyjki i sluzu, + wzrost temp ale na czole. A jak mówisz że z czoła nic nie wnosi no to dupa. A im bardziej ssie w to wszystko zagłębiam tym więcej mam niejasnosci

Mierzenie temperatury przy obserwacji cyklu to zasady [emoji16] musi być kontakt ze śluzówka (dlatego pochwa lub pod językiem), termometr z 2 miejscami po przecinku, stała godzina pomiaru od razu po przebudzeniu, trzeba tez znać zasady wyznaczania owulacji na podstawie ptc. No i trzeba trochę poobserwować, żeby wiedzieć jak u Ciebie się to zachowuje. W drugiej fazie cyklu temp jest zwykle trochę wyższa, to za sprawa proga po owulacji. Nie ufam obserwacjom szyjki [emoji51] ale to akurat moje własne ograniczenie, ze śluzem tez już tu takie rzeczy widziałam na forum, ze mam lekki dystans. Jeśli jesteś 3dpo to faktycznie nie ma prawa wyjść pozytywny test. Musisz się uzbroić w cierpliwość i czekać [emoji6] możesz sobie iść w przyszłym cyklu po domniemanej owulacji do ginekologa, zrobić usg i zobaczysz czy owulacja się odbyła, a nawet możesz zrobić kilka monitoringów i poobserwować jak wyglada rozwój pęcherzyków i kiedy pękają. Możesz spróbować testów owulacyjnych. Jest w czym wybierać [emoji3526]
 
Do góry