reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból piersi - wczesny objaw ciąży?

Kamila1996

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Marzec 2021
Postów
215
Cześć dziewczyny :)
Miałam w tym miesiącu monitoring cyklu, dziś jest mój 22 dzień cyklu, w poniedziałek pęcherzyk miał 20 mm, w środę 21 kwietnia na USG był już pęknięty pęcherzyk.
Od wczoraj mam bardzo bolesny ból piersi.
Czy to może oznaczać że się udało (wiem, że na objawy za szybko) czy to raczej ból poowulacyjny? :)
W grę również wchodzi ból jajników, takie kłucia które promieniują.
 
reklama
U mnie takie objawy w okresie owu. Wczoraj tak miałam ból jajnika cały dzien i cała noc i do tego ból piersi u mnie dziś idealnie 14 dc. Ale każdy organizm inny. Jak zaszłam w ciążę to np wogole owu nie czułam a za to czułam, że coś jest na rzeczy już kilka dni przed @ czułam jakby @ miał się zbliżać ale u mnie z 3 dni przed@ już były plamienia tego miesiąca nie było . W dniu @ test pozytywny. Więc i może u Ciebie coś na rzeczy jest. Trzymam kciuki
 
Ból piersi jest oznaką wzrostu progesteronu po owulacji. Ale oczywiście może to zwiastować również ciążę. Ja po owulacji zawsze mam bol piersi, ale w obu ciążach również plus inne brodawki bardziej wypukłe i już wiedziałam że coś jest na rzeczy. W 1 ciazy test wyszedł 2 dni przed @ a w 2giej 4 dni przed @
 
Ból piersi jest oznaką wzrostu progesteronu po owulacji. Ale oczywiście może to zwiastować również ciążę. Ja po owulacji zawsze mam bol piersi, ale w obu ciążach również plus inne brodawki bardziej wypukłe i już wiedziałam że coś jest na rzeczy. W 1 ciazy test wyszedł 2 dni przed @ a w 2giej 4 dni przed @
Będę testować mniej więcej za 10 dni, co ma być to będzie :)
Zazwyczaj piersi zaczynają mnie boleć kilka (2-3) przed miesiączką, teraz właśnie jest inaczej. Od miesiąca piję Miositogyn GT, na uregulowanie gospodarki hormonalnej ponieważ miałam nieregularne cykle, dlatego też jestem cały czas pod okiem ginekologa :)
 
U mnie takie objawy w okresie owu. Wczoraj tak miałam ból jajnika cały dzien i cała noc i do tego ból piersi u mnie dziś idealnie 14 dc. Ale każdy organizm inny. Jak zaszłam w ciążę to np wogole owu nie czułam a za to czułam, że coś jest na rzeczy już kilka dni przed @ czułam jakby @ miał się zbliżać ale u mnie z 3 dni przed@ już były plamienia tego miesiąca nie było . W dniu @ test pozytywny. Więc i może u Ciebie coś na rzeczy jest. Trzymam kciuki
Było plamienie implantacyjne? :)
 
Może być :) nie będę Cię niepotrzebnie nakręcać oczywiście ale akurat w moim przypadku w drugiej ciąży to był właśnie pierwszy objaw i wyszedł pozytywny test :)
Trzymam kciuki!
 
Może być :) nie będę Cię niepotrzebnie nakręcać oczywiście ale akurat w moim przypadku w drugiej ciąży to był właśnie pierwszy objaw i wyszedł pozytywny test :)
Trzymam kciuki!
Tak, zdaję sobie sprawę z tego, że to może świadczyć tak samo o wczesnym objawie, tak jak i o bólu po owulacji :)
 
Cześć dziewczyny :)
Miałam w tym miesiącu monitoring cyklu, dziś jest mój 22 dzień cyklu, w poniedziałek pęcherzyk miał 20 mm, w środę 21 kwietnia na USG był już pęknięty pęcherzyk.
Od wczoraj mam bardzo bolesny ból piersi.
Czy to może oznaczać że się udało (wiem, że na objawy za szybko) czy to raczej ból poowulacyjny? :)
W grę również wchodzi ból jajników, takie kłucia które promieniują.
Jeśli dziś jesteś 4 dni po owulacji, to nie są to objawy ciąży. Objawy ciąży pojawiają się wraz ze wzrostem bhcg, a to następuje najwcześniej w 6 dniu po owulacji. Ból piersi powoduje wysoki poziom progesteronu.
 
reklama
Jeśli dziś jesteś 4 dni po owulacji, to nie są to objawy ciąży. Objawy ciąży pojawiają się wraz ze wzrostem bhcg, a to następuje najwcześniej w 6 dniu po owulacji. Ból piersi powoduje wysoki poziom progesteronu.
4 bądź 5 dzień, bo pęknięcie mogło nastąpić we wtorek :)
 
Do góry