reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból piersi we wcześniej ciąży

Fionka91

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Lipiec 2019
Postów
66
Hej,

Mam pytanie, czy mogłaby któraś opisać swoje doświadczenia związane z bólem piersi na początku ciąży ? Generalnie jestem przed wykonaniem testu (dzisiaj 35dc). Cykle mam ostatnio bardzo różnie w granicach 30 dni dlatego wstrzymuje się z testowaniem bo boje się kolejnego rozczarowania. Od kilku dni mam dziwne takie dolegliwości w piersiach, czasem mam wrażenie ze mam takie uderzenia gorąca, czasem mam wrażenie ze mnie mrowia sutki. Zazwyczaj przed @ bolą mnie całe piersi...Jak to było u was ?
 
reklama
Rozwiązanie
To może z testem jeszcze poczekaj. Po co masz się stresować. Wyluzuj... Możecie oboje łykać kwas foliowy. Podobno u facetów też poprawia jakość nasienia. Weźcie może urlop żeby trochę odpocząć i może wtedy zaskoczy. Trzymam mocno kciuki!!!
Mnie inaczej bolały piersi. Zawsze bolą całe, są takie lekko nabrzmiałe. Jak zaszłam w ciążę, to najpierw bolały mnie sutki. I to bardzo... Po tym poznałam że mogę być w ciąży, bo nigdy tak nie miałam ;)
 
Mnie inaczej bolały piersi. Zawsze bolą całe, są takie lekko nabrzmiałe. Jak zaszłam w ciążę, to najpierw bolały mnie sutki. I to bardzo... Po tym poznałam że mogę być w ciąży, bo nigdy tak nie miałam ;)
Właśnie mnie jakoś bardzo nie, tylko takie napady mam czasem mrowienia... ale czekam z testowaniem jeszcze ... mysle ze tydzień po spodziewanej @ już będzie wiadomo
 
Ja zrobiłam dzień po spodziewanym dniu miesiączki, zawsze miałam jak w zegarku. I były już dwie kreski, druga ledwo widoczna. Powodzenia!
Ja właśnie od kilku miesoecy mam problemy z regularnością. W lutym odstawiłam pigułki, w marcu ukręcili mi polipa i miałam przez 2 miesiące idealnie 28 dni a potem soe spieprzylo i w zasadzie nikt nie wie dlaczego. Zmieniłam tez lekarza już i on póki co twierdzi ze jest Ok i monitoring tez wyszedł w sierpniu Ok. Jak do końca roku soe nie uda to idę na dalsza diagnostykę, mamy robić wymazy i sprawdzac drożność jajowodów. Mój partner zrobił badania chłopców (niestety przemęczony) i wyszły średnio, obecnie zazywa suplement i w październiku powtórka badań. Jak nadal będzie kiepsko to wizyta u specjalisty
Czasem już siły nie mam ... a testu boje się cholernie robić
 
reklama
reklama
W pierwszej ciąży miałam nieregularne cykle, od 26 do 33 dni. Z testem czekałam do 34dc, żeby mieć pewność, ale to, co od razu zwróciło moją uwagę, to właśnie bolesność piersi - jak nie miałam biustonosza, to myślałam, że się wścieknę z bólu.
W drugiej ciąży piersi w ogóle mnie nie bolały.
 
Do góry