reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bol piersi

Dołączył(a)
28 Styczeń 2013
Postów
10
Miasto
sosnowiec
witam,karmie piersia juz 7miesiecy jak to wiadomo na poczatku problemy z karmieniem,zapalenie.bol... po tyg.wszystko przeszlo i bylo ok. Od wczoraj boli mnie prawa piers z boku jak ja dotykam (przy karmieniu wszystko ok) od czego boli? zatkany kanalik cz co? Czy ktoras z was tez tak miala? Ide w srode do gin po zaswiadczenie o becikowe wiec powiem o bolu
 
reklama
hejka ja karmię prawie 6 mies. i powiem Ci, że co jakiś miesiąc tak mam... tez akurat w prawej piersi od zewnętrznej strony, tak jakby od pachy i trwa to zwykle 2-3 dni... ja nauczyłam się że jak robi mi się takie "coś" to każde karmienie zaczynam zawsze od tej piersi i podczas karmienia masuję to miejsce... i zauwazyłam ze u mnie w tym jednmy miejscu robią się po prostu jakieś zastoje mleczka i wtedy boli
 
Ja na biust stosuje balsam z efektima pharmacare i to właśnie po nim objawy obrzmienia całkowicie i boleści mi ustępują.
 
Do góry