reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból pięt

Monika11987

Aktywna w BB
Dołączył(a)
19 Maj 2021
Postów
73
Witam, marcowe mamusie. Jestem w 32 Tc, od 2 tygodni dokucza mi dosłownie ból pięt, od rana do wieczora. Bardzo utrudnia mi to zycie. Nawet krotki spacer sprawia ból. Juz nie wspomne o ugotowaniu obiadu. Przytyłam ok 18 kg. Ważę 78kg. Czy któraś z Was tak miała? Ciężko mi stanąć na piętach.
 
reklama
Eeee ja tak miałam zaraz po porodzie.
Była obawa że to ostroga piętowa, ale na szczęście po miesiącu mi minęło.
Ale fakt, ciężko było bo praktucznie w drugiej połowie dnia już ledwo chodziłam co tak bolały same pięty.
 
Stopy są mocno obciążone, w krótkim czasie dużo przytyłaś, może warto pokombinować z jakimiś wkładkami do butów?
 
Stopy są mocno obciążone, w krótkim czasie dużo przytyłaś, może warto pokombinować z jakimiś wkładkami do butów?

Oszczędzam się bardzo ostatnio, od razu po wstaniu z łóżka czuje ten ból, jakbym maraton przebiegła. Jutro zadzwonie do fizjo. Może to ta ostroga. Skoro po odpoczynku pięty nadal bolą, zwłaszcza prawa- cała stopa jest spuchnięta.
 
Do góry