reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból pleców. :c

Sylwia199630

Aktywna w BB
Dołączył(a)
16 Czerwiec 2020
Postów
74
Hej. Jestem w 31+1 tygodniu. Od przedwczoraj wieczora chwycił mnie silny ból pleców. Od wczoraj ciężko mi się chodzi bo wtedy ból się zwiększa. Boli głowie na dole pleców raz po jednej raz prawie stronie i promieniuje na boki przez pośladek do nóg. Dłuższe leżenie pomaga. Smaruje jakas maścią co lekarz zalecil. Biorę nospe bo tez na twardnienia brzucha mam zapisana. Termofor z pestek wiśni. I tak średnio przechodzi. Jedynie odpoczynek pomaga ale chodzę jak kaczka i wtedy ból się zwiększa wiec leżę drugi dzień. Co to może być ? Jak sobie pomoc?
 
reklama
To rzeczywiście wygląda na rwę kulszową, w pierwszej ciąży miał 2 ataki i od tego czasu wciąż mnie dopada i muszę być pod opieką fizjoterapeuty. Jestem w 35 tg i nawet dłuższe siedzenie na kanapie powoduje ból. Niestety mój fizjoterapeuta ma ograniczone pole manewru ze względu na ciążę. Wbrew pozorom bardzo ważny jest ruch, delikatne ruchy bioder, spacery, ja np. ćwiczę jogę dla kobiet w ciąży i dzięki temu jakoś doturlam się do porodu.
 
To rzeczywiście wygląda na rwę kulszową, w pierwszej ciąży miał 2 ataki i od tego czasu wciąż mnie dopada i muszę być pod opieką fizjoterapeuty. Jestem w 35 tg i nawet dłuższe siedzenie na kanapie powoduje ból. Niestety mój fizjoterapeuta ma ograniczone pole manewru ze względu na ciążę. Wbrew pozorom bardzo ważny jest ruch, delikatne ruchy bioder, spacery, ja np. ćwiczę jogę dla kobiet w ciąży i dzięki temu jakoś doturlam się do porodu.
Tez właśnie dziś zaczęłam lekkie ćwiczenia jogi dla ciężarnych. A tak leżę ile się da smaruje maścią i 2/3 razy dziennie termofor jak bardzo już boli. Bo jak pochodzę chwile to masakra jakas :(
 
Do góry