reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból pleców i pachwin

Dołączył(a)
6 Listopad 2020
Postów
9
Cześć dziewczyny, czy u którejś z Was występuje silny ból pleców w odcinku krzyżowym plus ból pachwin? Najgorzej jest podczas siedzenia chociaż przy leżeniu na lewym boku tez nie jest najlepiej. Obecnie 29 tc i ból się pojawił dzisiaj w nocy. W czwartek byłam na wizycie i wszystko było w jak najlepszym porządku, mała cały czas ułożona miednicowo.
 
reklama
Ja przez całą ciążę miałam problem z bólem pleców, pachwiny przestały mnie pobolewać gdzieś w trzecim trymestrze dopiero. Z ciążą wszystko było w porządku. Bardzo pomagał mi basen, ale teraz nie ma jak się wybrać. Może joga?
 
Konsultowałam się z lekarzem który zlecił kontrolne badanie moczu w którym nie wyszło żadne zapalenie pęcherza. Polecił spróbować delikatnego masażu.
 
Do góry