reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból plecow podczas okresu :/

agusia871

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Marzec 2017
Postów
44
Witam od pewnego mam straszne bóle kręgosłupa bole rozpoczynają sie w trakcie pojawienia okresu i trwają jeszcze gdy ojres2sie skonczy. Bole sa tak silne że czasem mam problem zeby wstać z łożka :/ czy to normalne? Czy powinnam sie martwic?
 
reklama
Ja mam tak po porodzie, masakra... Przed ciążą bardzo bolał mnie brzuch na okres, teraz cały ból przeniósł się na kręgosłup
 
Tylko ze ja nigdy nie miałam takiego bólu. A teraz bol jest poprostu straszny czasem rano nawet z łóżka nie mogę wstać. I niestety teraz jest prawie tydzien po okresie a dalej boli :/
 
Takie bóle często towarzyszą też endometriozie. Każdy silny ból należy skonsultować z ginem. Najlepiej zrobić usg dla świętego spokoju.
 
Takie bóle często towarzyszą też endometriozie. Każdy silny ból należy skonsultować z ginem. Najlepiej zrobić usg dla świętego spokoju.
Byłam trzy tygodnie temu u ginekologa i mialam robione usg i wszystko było w porzadku. Jak diagnozuje sie endometrioze ? Jakieś konkretne badania?
 
reklama
U mnie występowały torbiele akurat. Po usg lekarz widzi mniej więcej z jakim rodzajem torbieli mamy do czynienia. Jednak ostateczne rozpoznanie było po laparoskopii i badaniu histopatologicznym. Jednak endometrioza nie zawsze musi być widoczna w obrazie usg.
 
Do góry