reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BÓL!!!pleców w ciąży

Ja od zawsze miałam problemy z kręgosłupem lędźwiowym. Kiedy na początku ciąży pojawiły się silniejsze bóle bałam się że jak brzuszek urośnie i będzie obciążał plecy to będzie jeszcze gorzej bo lordoza się pogłębi. Wtedy szukając informacji w internecie natknęłam się na osteopatię. Stosunkowo młoda dziedzina medycyny ale naprawdę osteopaci mają ogromną wiedzę na temat funkcjonowania człowieka. Lekarze kończący kurs mają za sobą co najmniej kilkanaście lat nauki. To wzbudziło moje zaufanie i znalazłam w Krakowie ośrodek który specjalizuje się w tej metodzie. Tutaj podaje link dla zainteresowanych bo z tego co wiem oni mają najlepszą kadrę w Krakowie Link do: Rehabilitacja Kraków | Prywatne Centrum Osteopatii i Fizjoterapii. Lekarz i pani fizjoterapeutka przeprowadzili mnie przez okres ciąży bez bólu i pomogli nie tylko w problemach z kręgosłupem. Wszystkie wątpliwości dotyczące zmian w moim organizmie i obawy o stan zdrowia dziecka były troszkę mniejsze dzięki tym ludziom. Czasami w czasie ciąży opieka ginekologa to za mało bo zmiany czujemy przecież w całym organizmie.
 
reklama
hmmm to może i mi by pomógł, ostatnio bardzo boli mnie kręgosłup, szczególnie zaraz po przebudzeniu, sprawdzę ofertę tych medycznych materacy z hilding.
 
Do góry