reklama

Ból pleców

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez anulamu, 11 Marzec 2016.

1. anulamu

anulamu Zaciekawiona BB

Witam,mam problem. Jestem w 11 tc i mam bóle w krzyżu. Nie wiem czy mam powód do zmartwień. Byłam w poniedziałek u lekarza i powiedział że wszystko w porządku. A te bóle zaczely sie od niedawna. Błagam pomóżcie bo odchodze od zmysłów.

2. witch84

witch84 Fanka BB :)

Jeśli ból nie przejdzie, to zgłoś ponownie przy najbliższej wizycie lekarzowi. Być może jest to zupełnie błaha sprawa, ale równie dobrze może tak się zacząć objawiać rwa. Możesz spróbować wziąć paracetamol i zobaczysz czy pomaga.
    Może to być po prostu ucisk rosnącej macicy. Tak więc spokojnie - skoro lekarz sprawdził, to nie powinno być powodu do niepokoju.

3. reklama
  4. anulamu

anulamu Zaciekawiona BB

Czytalam na roznych forach o tym i powiem szczerze ze sie niezle przestraszylam. Niektore dziewczyny pisaly ze to moze byc objaw obumierajacej ciazy lub poronienia.

5. witch84

Nawet tak nie myśl! Byłaś u lekarza? Byłaś. Sprawdził czy wszystko w porządku? Sprawdził.
    Jakby było coś nie tak - na pewno by Ci powiedział, bądź przypisał jakieś leki.

Zacznij się przyzwyczajać, bo im dalej ciąży, tym dolegliwości kręgosłupowe rosną. Niestety.
    Kręgosłup się wygina, zmienia się bowiem Twój środek ciężkości.

6. anulamu

anulamu Zaciekawiona BB

Zastanawiam sie czy moze to byc z powodu niedoboru magnezu poniewaz ten bol promieniuje tez na nogi i posladki. A ja zawsze mialam problemy z niedoborem magnezu. To jest moja pierwsza ciaza i powiem szczerze ze jestew bardzo przewrazliwiona i bardzo wsluchuje sie w swoje cialo. Wystarczy lekkie uklucie badz skurcz a ja wpadam w panike;(

7. witch84

A problem nie nasila Ci się w nocy? Ból jest stały czy napadowy? Promieniowanie w kierunku pośladków i dalej w dół nóg może wskazywać na rwę.

A badanie moczu robiłaś ostatnio?

8. anulamu

anulamu Zaciekawiona BB

Nie nasila i jest raczej napadowy. A co do badan to robilam w tamtym tygodniu w piatek i byly dobre

9. robertab

robertab Początkująca w BB

Nie przesadzaj! Chyba bardziej zaszkodzi ciąży przewlekły lęk matki o jej stan, niż ból pleców.

10. reklama
  11. poziomki

poziomki mama 00 08 11 13 15

Jeżeli tak promieniuje so skłaniałbym sie ku rwie ale równie dobrze moze to buc tylozgiecie nacicy. Nie czytaj wszystkiego co jest na necie bo tylko niepotrzebnie sie denerwujesz. Zaufaj przedewszystkim lekarzowi

Poleć forum