reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból po bokach brzucha

SleepingBeauty

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Sierpień 2018
Postów
512
Hej
Od wczoraj po bokach brzucha gdzieś pod żebrami odczuwam ból, najbardziej jak kaszlę. Jestem w 14 tygodniu ciąży. Nie wiem, czy to przez to, że wszystko się powiększa i wywiera taki nacisk na inne narządy, czy coś innego. Miała tak któraś z was i może jest to normalne ? :hmm:
 
reklama
Jeżeli ból jest niepokojący to ginekolog powinien Cię skierować na usg. Jeżeli boli Cię symetrycznie, to raczej nie jest uraz. Chyba że ktoś Cię przygniotł, albo czymś się scisnęłaś? Żebra są bardzo wrażliwe na takie rzeczy i potrafią długo dokuczać. Nie wiem czy pod żebrami jest coś, co może tak dokuczać.
 
Do góry