reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból po prawej stronie podbrzusza

ibag0311

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Lipiec 2022
Postów
62
Hej
Jestem w 23 tc. Dziś dosyć mocno boli mnie prawa strona podbrzusza, najbardziej czuje jak chodzę lub się przekręcam. Jak jestem w pozycji półleżącej to aż tak nie boli. Jest to taki kłujący ból. Wyczytałam że to może być rozciągające się więzadło obłe. Czy któraś z was miala z czymś takim doczynienia?
 
reklama
Hej
Jestem w 23 tc. Dziś dosyć mocno boli mnie prawa strona podbrzusza, najbardziej czuje jak chodzę lub się przekręcam. Jak jestem w pozycji półleżącej to aż tak nie boli. Jest to taki kłujący ból. Wyczytałam że to może być rozciągające się więzadło obłe. Czy któraś z was miala z czymś takim doczynienia?
Jestem w 24 tc i wczoraj też pierwszy raż mocniej bolała mnie pachwina z lewej strony przeszło gdzieś po dwóch godzinach. Polezalam sobie, nachodzilo to takimi falami mocniej i za chwilę mijało i tak co chwila. Jak najbardziej to rozciągające się więzadła, tak to jest w ciąży. Jeśli to nie jest ostry ból, że nie możesz wytrzymać albo nie ma żadnych innych objawów, to myślę że możesz być spokojna😉 ja się wczoraj trochę wystraszyłam ale dziś juz nic nie boli😉
 
Tak jak koleżanka wyżej napisała...jeśli nie jest to ostry ból to nie ma się czym martwić, tym bardziej jeśli ciąża przebiega normalnie 😉 Takie uroki bycia w ciąży. Ja jestem w 30 tyg. i kilka dni temu bardzo bolało mnie coś jak rwa kulszowa...po 3 dniach przeszło jak ręką odjął. Zależy jak dziecko się ułoży...czasem gdzieś bardziej ciśnie i takie są efekty 😊. Buziaki, dużo zdrówka i wytrwałości w tym pięknym stanie ❤️
 
Do góry