reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bol pochwy potrzebuje porady

NowaNatka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Sierpień 2015
Postów
1 814
Witam skonczylam 20 tydzien ciazy od jakiegos czasu miewam bole pochwy i warg sromwych przy chodeniu i wstawaniu czy to normalne na tym etape ciazy dodam ze infekcje wykluczam
 
reklama
Tak, jak najbardziej jest to naturalne i normalne na tym etapie :tak: Jeszcze przez Tobą wiele dziwnych, niepokojących bóli, ale spokojnie, wszystkie są właściwie można powiedzieć dobrym objawem, bo wszystko na dole Ci się cały czas poszerza i zmienia, a bobasek zaczyna kopać. Mi tak przynajmniej moja ginka mówiła. Ale jeśli Ty stwierdzisz, że coś niepokojącego się dzieje to pogadaj ze swoim lekarzem i już żebyś się niepokoiła po prostu ;-)
 
Też tak miałam. Spojenie łonowe bardzo mnie bolało. Byłam u lekarza ( nie w Pl) i ponoć to normalne. Pochwa, miednica itp przygotowują się do porodu i rozciągają się i niestety to boli.
 
Dzekuje za odp , myslalam ze to pozniej sie rozchodzi ze 20 tc to szybko ale tydz temu tez mialam te bole i nic mi nie powiedziano ze jest cos zle a te bole myslalam ze przejda jednak s ie pomyliam od ktorego tyg was meczyl ten bol??
 
No ja właściwie na każdym etapie ciąży odczuwam jakieś bóle, ale te o których piszesz to wydaje mi się, że też od ok 20ego. Ale u mnie po jakimś czasie minęło no i pojawiły się inne objawy, ale nie jakieś straszne także będzie ok ;-)
 
Kochana do końca mnie ciągle coś bolało. Był to ból znośny ale faktycznie denwrwujący. Pod koniec doszły biodra, problemy z oddechem jak leżałam w łożku, ból krzyża :) jak będziesz u gina to mu powiedz ci cię boli. Niech obejrzy to bedziesz spokojniejsza. Jak będzie mocno bolało to zadzwoń i idź szybciej.
 
Cześć :) tez jestem w podobnym tygodniu (20+4 tc)i tez wlasnie od paru dni mam dziwne bóle w pochwie z tym ze nasila mi sie bardziej przy siedzeniu i leżeniu, gdy stoję czuje mniej... Jest to taki lekki bol jakbym długo na rowerze jeździła ;) ciezko określić. Przy zmianie pozycji na łożku znow mnie kłuje chwilowo... Co chwila cos, nie chce pędzić do lekarza ci chwile (bo to nie pierwsze moje zmartwienie w tej ciąży) tez mnie to martwi ale poza tym nic sie nie dzieje, brzuch miękki niebolący. Za tydzien w pon mam wizytę to sie zapytam
 
reklama
Do góry