reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból pod żebrami

werka921

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Październik 2017
Postów
627
Miasto
Bydgoszcz
Hej. Jestem w 30tc. Leżałam dziś plasko na plecach, wyprostowane nogi i mocno kaszlnelam. Poczułam pod lewym żebrem takie pociagniecie, ukłucie mocne i do tej pory mnie w tym miejscu boli. W sumie takie uczucie jakbym miała jakiś bąbelek z powietrzem w tym miejscu.
Ruchy małego czuje normalnie, tak jak zwykle. Zawsze przy kaszlu lub kichaniu podkurczam nogi, tym razem nie zrobiłam tego. Pytam profilaktycznie czy coś mogło się stać? Brzuch nie twardnieje, ruchy normalnie, tylko cały czas w tym jednym miejscu odczuwam ból i ten jakby bąbelek powietrza. Ja tam myśle, że nie, że nie ma co panikować, ale wolę też zaczerpnąć rady innych.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie pod koniec ciazy ciagle zebra bolaly. Czasemdo tego stopnia ze ani stac ani siedziec ani lezec nie moglam. Okazalo sie ze dzidzia takie koziolki fikala ze a to nogi a to glowe czulam jak wypycha..
Wydaje mi sie ze nie masz co sie martwic!#
 
Mnie pod koniec ciazy ciagle zebra bolaly. Czasemdo tego stopnia ze ani stac ani siedziec ani lezec nie moglam. Okazalo sie ze dzidzia takie koziolki fikala ze a to nogi a to glowe czulam jak wypycha..
Wydaje mi sie ze nie masz co sie martwic!#
Właśnie mi typowo po tym jednym kaszlnieciu mocnym jak lezalam płasko jak deska. Zawsze podkurczam nogi albo się garbie na czas kaszlenia lub kichania co by się nie napiąć, ale ten jeden raz tego nie zrobiłam i mam nauczkę ;d. Ale jestem spokojna, czuje go cały czas, rusza się normalnie tak jak codziennie, więc wszystko jest okej :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miałam coś takiego, ciągle mi się wydawało, że pod prawym żebrem są jakieś bąbelki. Wszystko było ok, ciąża donoszona ;-)
 
Miałam coś takiego, ciągle mi się wydawało, że pod prawym żebrem są jakieś bąbelki. Wszystko było ok, ciąża donoszona ;-)
Bardziej się bałam, że może coś mu zaszkodzę i dojdzie do jakiegoś niedotlenienia np. albo cos. Ale jakby coś faktycznie się działo to bym czuła na pewno

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pewnie sobie coś naciągnęłaś. Spokojnie, dziecko od jednego kaszlnięcia Ci się nie udusi.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Żeby dziecko było niedotlenione, to musiałoby się stać coś z łożyskiem, odklejenie czy coś. A po jednym kaszlnięciu z wyprostowanymi nogami wątpię, żeby tak się stało ;-)
 
Żeby dziecko było niedotlenione, to musiałoby się stać coś z łożyskiem, odklejenie czy coś. A po jednym kaszlnięciu z wyprostowanymi nogami wątpię, żeby tak się stało ;-)
No właśnie w stronę łożyska moje myśli szły... Tylko, że to raczej by doszło więcej objawów jakichś, a raczej sam ból i uczucie bąbelka powietrza w tym samym miejscu pod lewym żebrem nie świadczy o tym

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przy kichaniu następuje skurcz mięśni brzucha, mięśni międzyżebrowych i przepony
Nie podkurczylas nog jak zawsze.. Miesnie rozciagniete..pewnie cos naciagnelas..i teraz jakby zakwas
 
reklama
Do góry