reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból podbrzusza -14tydzien - a rozciąganie macicy

Dołączył(a)
25 Listopad 2018
Postów
3
Cześć dziewczyny,

Od około 2 tygodni mam ból podbrzusza. Czasem mały,dzisiaj dość intensywny,ponieważ doszły do tego jeszcze nerki które chyba przeziębiłam. To ból jakby lekko menstruacyjny.
Na ostatniej wizycie powiedziałam o tym mojej ginekolog -zrobiono badania - wszystko jest Ok. Stwierdziła ze to czas rozciągania macicy i mogę czuc takie bóle,dziecko się powiększa.
Dzisiaj jednak ten ból jest dużo większy ponieważ doszły przeziębione nerki. Czy powinnam udać się do lekarza czy nie panikować? Czy miałyście takie bóle i czy były silne? Czy to normalne?
 
reklama
Rozwiązanie
Cześć dziewczyny,

Od około 2 tygodni mam ból podbrzusza. Czasem mały,dzisiaj dość intensywny,ponieważ doszły do tego jeszcze nerki które chyba przeziębiłam. To ból jakby lekko menstruacyjny.
Na ostatniej wizycie powiedziałam o tym mojej ginekolog -zrobiono badania - wszystko jest Ok. Stwierdziła ze to czas rozciągania macicy i mogę czuc takie bóle,dziecko się powiększa.
Dzisiaj jednak ten ból jest dużo większy ponieważ doszły przeziębione nerki. Czy powinnam udać się do lekarza czy nie panikować? Czy miałyście takie bóle i czy były silne? Czy to normalne?

Spróbuj może udać się do innego gin., tak na wszelki wypadek. Więzadła to raczej po bokach. Ale na pewno jest OK. Ja już dobrze nie pamiętam. Chyba kilka razy tak miałam, ale...
Cześć dziewczyny,

Od około 2 tygodni mam ból podbrzusza. Czasem mały,dzisiaj dość intensywny,ponieważ doszły do tego jeszcze nerki które chyba przeziębiłam. To ból jakby lekko menstruacyjny.
Na ostatniej wizycie powiedziałam o tym mojej ginekolog -zrobiono badania - wszystko jest Ok. Stwierdziła ze to czas rozciągania macicy i mogę czuc takie bóle,dziecko się powiększa.
Dzisiaj jednak ten ból jest dużo większy ponieważ doszły przeziębione nerki. Czy powinnam udać się do lekarza czy nie panikować? Czy miałyście takie bóle i czy były silne? Czy to normalne?

Spróbuj może udać się do innego gin., tak na wszelki wypadek. Więzadła to raczej po bokach. Ale na pewno jest OK. Ja już dobrze nie pamiętam. Chyba kilka razy tak miałam, ale ból umiarkowany. Miałam na początku problem z bólami krzyżowymi, to na pewno. Bolało strasznie, czasami nie byłam w stanie się ruszyć. Nie wiedziałam na ile to normalne (ból promieniujący, wiec głowy nie daję czy to nie od podbrzusza), teraz szczerze mówiąc gdyby się coś takiego zdarzyło (27 tc.) od razu pojechalabym do szpitala. Tak czy inaczej rozmawiałam o tych bólach z moją gin. kazała mi łykać profilaktycznie Duphaston 2x 1 (ale byłam po jednym poronieniu) i magne B6. Może do czasu lekarza przyjmuj magnez? Nie zaszkodzi na pewno, a może i pomoże. Działa przeciwskurczowo. Ja przyjmowałam na początku 3x1, a po odstawieniu Duphastonu aż 3x2. Nie zaszkodzi konsultacja z innym lekarzem.
 
Rozwiązanie
Do góry