reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból podbrzusza 7 dni po owulacji.

Jak na razie dwa testy zrobione i dwa negatywne. Do spodziewanej @ zostały 4 dni. Objawy ustąpiły, a od wczoraj znów kłucie w jajnikach, ból podbrzusza i krzyża. Temperatura cały czas podniesiona. Jutro lub pojutrze idę zrobić betę, żeby zacząć normalnie funkcjonować, bo oszaleję z tym czekaniem 😄
Trzymam za Ciebie kciuki :)
 
reklama
Ja miałam owulację niedziela poniedziałek z 13 na 14. W czwartek strasznie dawał mi popalic lewy jajnik. Jak nigdy po owulacji bolał mnie kręgosłup. Jedynie wrażliwe mam sutki na dotyk, się też po ściągnięciu stanika bolą piersi ale nie ma tragedii. W poniedziałek miałam podwyższony temperaturę - ból mięśni jak na grypę ale po jednym dniu przeszło.
Może ten cykl będzie szczęśliwy, bo ostatnie 1,5 roku takie nie były.
 
Ja miałam owulację niedziela poniedziałek z 13 na 14. W czwartek strasznie dawał mi popalic lewy jajnik. Jak nigdy po owulacji bolał mnie kręgosłup. Jedynie wrażliwe mam sutki na dotyk, się też po ściągnięciu stanika bolą piersi ale nie ma tragedii. W poniedziałek miałam podwyższony temperaturę - ból mięśni jak na grypę ale po jednym dniu przeszło.
Może ten cykl będzie szczęśliwy, bo ostatnie 1,5 roku takie nie były.
Pobolewanie piersi to dobry znak na ciążę, u mnie niestety ZERO zmian w tym temacie. W pierwszej ciąży były i to konkretne. Trzymam kciuki ✊🏼😊 Oby się udało!
 
Pobolewanie piersi to dobry znak na ciążę, u mnie niestety ZERO zmian w tym temacie. W pierwszej ciąży były i to konkretne. Trzymam kciuki ✊🏼😊 Oby się udało!
Właśnie sama nie wiem czy to na ciąże czy na @. Nie boli mnie podbrzusze, tylko od czasu do czasu czuje jajniki. @ powinna być w niedzielę.
 
reklama
Do góry