reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból podbrzusza 7 dni po owulacji.

reklama
Dokładnie 😅 Choć nastawiam się chyba bardziej na sobotnie wino 😂
Zastanawia mnie tylko podwyższona temperatura 🤔 Codziennie o 14:00 mierzę i dziś np. 37.2 C, wczoraj 37.0 C, przedwczoraj to samo…
Ja mierzyłam tylko w poniedziałek i była ponad 37. Ale to źle się czułam jak na grype. Wzięłam aspiryne i ani śladu.
 
Dziewczyny, miałam spontaniczny wyjazd wieczorem, a dziś rano miałam zrobić beta hCG. Tu nie będę miała takiej możliwości, także pozostaje mi poczekać do niedzieli na @. Moja cierpliwość jest wystawiana na próbę 🤪 Dziś 12 dzień po owulacji. Drugi dzień z rzędu ból podbrzusza, krzyża i mdłości. Temperatura podwyższona. Jak u Ciebie „Kinnia95”? Też czekasz cierpliwie do niedzieli?
 
Dziewczyny, miałam spontaniczny wyjazd wieczorem, a dziś rano miałam zrobić beta hCG. Tu nie będę miała takiej możliwości, także pozostaje mi poczekać do niedzieli na @. Moja cierpliwość jest wystawiana na próbę 🤪 Dziś 12 dzień po owulacji. Drugi dzień z rzędu ból podbrzusza, krzyża i mdłości. Temperatura podwyższona. Jak u Ciebie „Kinnia95”? Też czekasz cierpliwie do niedzieli?
Ja nawet poczekam do środy. Na spokojnie. Próbuję się nie stresować. Nie nakręcać. Może życie mnie w końcu mile zaskoczy. Ja na razie nie mam żadnych objawów. Nawet ich się nie doszukuje. Przy dotyku bolą mnie tylko sutki i piersi są cięższe i czasem pobolewają. Ale takie objawy również mam na @ wiec nie nakręcam się. Myślę, że jak do środy nie przyjdzie @ to zrobię test.
 
Wczoraj zrobiłam dwa testy, bo moje samopoczucie było jakimś nieporozumieniem - dwa negatywne. Wróciłam do domu, żeby dziś od rana zrobić badania. Może znów mam anemię, tylko ten ból podbrzusza… 🤔 No nic, zrobiłam beta hCG i pełną morfologię. Wieczorem dam Wam znać.
Miłego dnia!
 
Wczoraj zrobiłam dwa testy, bo moje samopoczucie było jakimś nieporozumieniem - dwa negatywne. Wróciłam do domu, żeby dziś od rana zrobić badania. Może znów mam anemię, tylko ten ból podbrzusza… 🤔 No nic, zrobiłam beta hCG i pełną morfologię. Wieczorem dam Wam znać.
Miłego dnia!
Może hcg jest za niskie i dlatego nie wykrywa go gest. Daj znać. Ja czuję się świetnie. Troszkę mnie pobolewa brzuch ale to na bank na @. Zawsze tak mam. Kilka dni przed zaczyna mnie boleć.
 
Może hcg jest za niskie i dlatego nie wykrywa go gest. Daj znać. Ja czuję się świetnie. Troszkę mnie pobolewa brzuch ale to na bank na @. Zawsze tak mam. Kilka dni przed zaczyna mnie boleć.
Być może, ale jak na razie wszystko wskazuje na anemię 😔 Mam już morfologię krwi, a beta hCG w realizacji, także muszę cierpliwie poczekać.
 
reklama
Do góry