reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból podbrzusza 7 dni po owulacji.

reklama
Rozumiem. W takim razie trzymam kciuki, żeby jednak ten cykl był owocny, pomimo negatywnego nastawienia :D a jeśli masz ochote to zapraszamy tutaj. Link do: Staraczki z 2018 i 2019 :)
Powiem Ci, że mimo CLO i świadomości, że większa szansa na maleństwo.. mam jakieś negatywne nastawienie :( niepokoi mnie ten ból brzucha jak na @
Dziękuję za zaproszenie!
 
Tydzień po owulacji miałam takie jakby ciągniecie w macicy przez dwa dni. Po tych dwóch dniach na testach zaczął wychodzić cień cienia. Później bolały mnie jajniki ale ból odczułam w plecach i był naprawdę mocny. Czasami pobolewała macica i jakoś kilka dni po terminie spodziewanej miesiączki te bóle minęły. Teraz czasem mnie poboli ale tak niezbyt mocno. Pewnie dlatego, że dzidziuś rośnie. Tak więc trzymam kciuki :)
 
Tydzień po owulacji miałam takie jakby ciągniecie w macicy przez dwa dni. Po tych dwóch dniach na testach zaczął wychodzić cień cienia. Później bolały mnie jajniki ale ból odczułam w plecach i był naprawdę mocny. Czasami pobolewała macica i jakoś kilka dni po terminie spodziewanej miesiączki te bóle minęły. Teraz czasem mnie poboli ale tak niezbyt mocno. Pewnie dlatego, że dzidziuś rośnie. Tak więc trzymam kciuki :)
Mnie boli tak bardziej jak na @ tydzień po owulacji się zaczęło.. wczoraj zaczęło boleć jeszcze bardziej i dostałam biegunki :/ cholera wie co się ze mną dzieje :(
 
Ja nie zauważyłam zależności. Bolało mnie tak zarówno gdy była ciąża jak i gdy nie było. Ale też większość cykli była bez takich boli. W dniu zagniezdzenia zauważyłam tylko jednodniowy spadek temp a w dniu @ brak obnizenia szyjki, a tak to pierwsze objawy ok 6tc.
 
Ja nie zauważyłam zależności. Bolało mnie tak zarówno gdy była ciąża jak i gdy nie było. Ale też większość cykli była bez takich boli. W dniu zagniezdzenia zauważyłam tylko jednodniowy spadek temp a w dniu @ brak obnizenia szyjki, a tak to pierwsze objawy ok 6tc.
Ja ogólnie jestem osobą która nie ma bóli na @ ewentualnie 1 dzień miesiączki boli brzuch, ale odkąd biorę CLO to odczuwam takie właśnie bóle już od połowy cyklu..
 
reklama
Do góry