reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból podbrzusza 7 dni po owulacji.

Widam dołączam do obserwacji i trochę. Poczytam wasz post. Trzeba mam problemy z cyklach bez.owulacji i od przyszłego biorę clo i aromek i a nadzieje ze się uda bo juz kawał czasu się staramy i nic. Ps. Życzę aby pojawiły się 2 kreski i złośliwa @ nie przyszła
 
reklama
Cześć dziewczyny 😊

Odświeżam wątek! Chwalcie się, które z Was planują ciążę?

Ja tydzień temu miałam owulację. Wczoraj wstałam blada jak ściana, było mi niedobrze przez cały dzień, nie wspomnę o bólu podbrzusza i krzyża. Jak szalona przeglądam wszystkie Forum. Wiele dziewczyn po takich dolegliwościach zobaczyło dwie kreski, ale niektóre miały identyczne objawy i nic… Jak u Was? U mnie 8 dni do spodziewanej @ i już nie mogę doczekać się testu. Mam już niespełna 4-letnią córeczkę i nie ukrywam, że chcielibyśmy powiększyć rodzinę.

Dajcie znać! 🤗
 
Cześć dziewczyny 😊

Odświeżam wątek! Chwalcie się, które z Was planują ciążę?

Ja tydzień temu miałam owulację. Wczoraj wstałam blada jak ściana, było mi niedobrze przez cały dzień, nie wspomnę o bólu podbrzusza i krzyża. Jak szalona przeglądam wszystkie Forum. Wiele dziewczyn po takich dolegliwościach zobaczyło dwie kreski, ale niektóre miały identyczne objawy i nic… Jak u Was? U mnie 8 dni do spodziewanej @ i już nie mogę doczekać się testu. Mam już niespełna 4-letnią córeczkę i nie ukrywam, że chcielibyśmy powiększyć rodzinę.

Dajcie znać! 🤗

U mnie objawy ciążowe pojawiały się jak beta była na poziomie 50. Wymioty jak była ok 500. Także jak masz objawy to każdy test wyjdzie pozytywny
 
reklama
Jak na razie dwa testy zrobione i dwa negatywne. Do spodziewanej @ zostały 4 dni. Objawy ustąpiły, a od wczoraj znów kłucie w jajnikach, ból podbrzusza i krzyża. Temperatura cały czas podniesiona. Jutro lub pojutrze idę zrobić betę, żeby zacząć normalnie funkcjonować, bo oszaleję z tym czekaniem 😄
 
Do góry