reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból podbrzusza, a brak okresu

sylwiaa24

Początkująca w BB
Dołączył(a)
16 Czerwiec 2023
Postów
16
Cześć dziewczyny :) ,
Zacznę od tego,że 2 dni spóźnia mi się miesiączka. Od 3 dni czuję ból jak na okres,jednak on nie przychodzi... ;p
Robiłam juz kilka testów ciążowych, w tym jeden dziś i wychodziły negatywnie. Do stosunku z wytryskiem doszło 2.06, tego samego dnia zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny( kolejnego tak samo,zdaje sobie również sprawę z tego, że do samej owulacji dochodzi około 2 dni później po takim wyniku). Możemy ,więc chyba zalożyć,że do owulacji doszło coś koło 4.06.

Co mam o tym myśleć dziewczyny kochane?
Czy to możliwe, że testy jeszcze nie wykryły ciąży, a ból brzucha może być związany z ewentualną ciążą?
Pozdrawiam
 
reklama
Jeśli założyć faktycznie że owi była 4.06 to jesteś dzisiaj jakieś 12 dpo więc coś się powinno się pojawiać. Stuprocentową pewność da Ci beta 👍
 
No właśnie chyba będę musiała się wybrać na betę, może akurat uda mi się wytrzymać z tą niepewnością do poniedziałku. No chyba,że okres przyjdzie, ale szczerze mówiąc chyba wolałabym inny scenariusz. ;)
Dzięki za szybką "reakcję" ;)
 
" Również duży stres może powodować, że cykl menstruacyjny kobiety zostanie zaburzony, gdyż wówczas większa jest produkcja androgenów, które mogą hamować miesiączkę, mimo odczuwanego bólu w podbrzuszu, który jest dla niej charakterystyczny. "
O znalazłam coś takiego jeszcze na internecie, jeśli ktoś ciekawy ;p
 
Do góry