reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból podbrzusza i krocza na początku ciąży

Julcia5536

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Sierpień 2019
Postów
61
Cześć dziewczyny, 3 dni temu robiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny było to przed okresem, dzisiaj czyli w dzień spodziewanej miesiączki zrobiłam kolejny wyszedł pozytywny, a kreska była całkowicie widoczna. Martwi mnie to że mam objawy jak przed miesiączką ból podbrzusza i krocza oraz bardzo małą ilość śluzu, co myślicie?
 
reklama
Rozwiązanie
Chej kobitki nie bede zakladac nowego tematu ale tydzien czasu spuznia mi sie okres i mam bule podbrzusza o okreslonych godzinach i tym samym mam w tedy uplawy ale okresu brak dodam ze tydzien temu plamilam o ile da sie to tak nazwac, boje sie zrobic test zeby sie znowu nie rozczarowac
Zrob koniecznie test, tydzień to już wystarczająco dużo czasu i test możesz zrobić o każdej porze, trzymam kciuki. Mój test 3/4 dni po spodziewanej miesiączce Wyszedł tak, a teraz zaczynam 21 tydzień :)
81C331A6-6BF4-4321-8A7F-93CF39782BFD.jpeg
Cześć dziewczyny, 3 dni temu robiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny było to przed okresem, dzisiaj czyli w dzień spodziewanej miesiączki zrobiłam kolejny wyszedł pozytywny, a kreska była całkowicie widoczna. Martwi mnie to że mam objawy jak przed miesiączką ból podbrzusza i krocza oraz bardzo małą ilość śluzu, co myślicie?
Bardzo wiele kobiet (przynajmniej z tych tu na forum, bo ten wątek co jakiś czas się przewija) ma właśnie takie objawy jak na okres. Ja tez miałam. Mimo, ze test wyszedł już pozytywny to co chwilę latałam do łazienki sprawdzić czy może jednak się nie pojawił.
 
Bardzo wiele kobiet (przynajmniej z tych tu na forum, bo ten wątek co jakiś czas się przewija) ma właśnie takie objawy jak na okres. Ja tez miałam. Mimo, ze test wyszedł już pozytywny to co chwilę latałam do łazienki sprawdzić czy może jednak się nie pojawił.
Jest się czym obawiać? Czy tak po prostu będzie na początku ciąży?
 
Ja w pierwszej ciazy miałam tak silne bóle w , ze w nocy nie mogłam spac. Juz w 5 tyg dostałam skierowanie do szpitala i całe mnóstwo kroplówek i leków. To była trudna leżąca ciaza.
 
Jest się czym obawiać? Czy tak po prostu będzie na początku ciąży?
Nie tylko na początku ciąży. Jestem teraz w 34tc i przez całą ciążę każdy mniejszy czy większy ból mnie lekko stresuje :p taka uroda kobiet w ciąży :)
Oczywiście jeżeli to jest bardzo silny ból lub gdy pojawiają się plamienia trzeba to skonsultować z lekarzem, ale ogólnie się przyzwyczajaj :) hormony działają, wszystko Ci się tam będzie rozciągać, ból jak najbardziej może się pojawiać.
 
Chej kobitki nie bede zakladac nowego tematu ale tydzien czasu spuznia mi sie okres i mam bule podbrzusza o okreslonych godzinach i tym samym mam w tedy uplawy ale okresu brak dodam ze tydzien temu plamilam o ile da sie to tak nazwac, boje sie zrobic test zeby sie znowu nie rozczarowac
 
Chej kobitki nie bede zakladac nowego tematu ale tydzien czasu spuznia mi sie okres i mam bule podbrzusza o okreslonych godzinach i tym samym mam w tedy uplawy ale okresu brak dodam ze tydzien temu plamilam o ile da sie to tak nazwac, boje sie zrobic test zeby sie znowu nie rozczarowac
Zrob koniecznie test, tydzień to już wystarczająco dużo czasu i test możesz zrobić o każdej porze, trzymam kciuki. Mój test 3/4 dni po spodziewanej miesiączce Wyszedł tak, a teraz zaczynam 21 tydzień :)
81C331A6-6BF4-4321-8A7F-93CF39782BFD.jpeg
 
Rozwiązanie
Do góry